Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 3 évig voltunk távkapcsolatban.80 km-re laktunk egymástól,és sajnos csak két hetente tudtunk találkozni(Péntektől-Hétfőig).Én 26 ő 22) de nem is a kor miatt lett vége. 80 km -re laktunk ugye.Minden nap csodálatos volt,de már gondolkodtunk a jövőn is.Ugye nem találok melót,pedig keresek.Neki is még ez az utolsó éve(másodszakma)De még szeretne egyet, mert ő sem talált. És belegondoltunk abba,hogy mi lesz, mert a munka miatt nem tudunk találkozni(ha olyan lesz a beosztás) az nagyon rossz lenne. Jó eddig is megoldottuk, de akkor lehet 2 havonta tudunk. Összeköltözni pedig semmiképpen nem tudtunk volna.Legalább évekig. Oda nem mehettem, mert nem férnénk el, igy is elég kicsike a szobája, újra meg nincs pénz. Évekig így ment volna, mire össze tudunk költözni. Még szeretjük egymást,de így kellett lennie.Nagyon magam alatt vagyok és tudom, hogy ő is. Barátok maradtunk, legalábbis minden nap beszélünk. De nem tudom mi lenne a jobb. Ha beszélnénk, vagy az, hogy nem. Néha azt mondta felhívhatom, de ne minden nap. Ő is szenved, látom rajta...És van egy betegsége még amiből kezd kigyógyulni. És ugye fél évig suliba se tudott járni. Emiatt is félt.Amúgy Hétfőn lett vége.Szerintetek is jobb így?:( Ha nincs jövőnk, akkor csak magunkat kínozzuk?

Nagyon nehéz lesz átállni barátságra...


2011. febr. 18. 13:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

De ez így tényleg nem mehetett volna ...

nincsen közös lakásunk....Gy nehéz tervezni.Ahhoz, hogy legyen, pénz kell. De mivel távkapcs, ha olyan, hogy üti egymást a szabi, találkozni sem tudtunk volna. Inkább most. De nagyon magam alatt vagyok.:(

2011. febr. 18. 13:12
 2/14 anonim ***** válasza:

(Azért jobb a tartalmasabb cím, mert sokkal többen elolvassák. Én se szoktam egy ilyen semmitmondó címre rákattintani, ez most kivétel volt.)


Szerintem jobb, hogy vége lett, ennek így hosszú távon csak szenvedés lett volna az eredménye. Így se lesz könnyű, de ha csak néha beszéltek és nem fogtok találkozni (netán mindkettőtöknek új párja is lesz hamarosan), akkor szépen ki fog hűlni a kapcsolat és sima barátság lesz belőle.

2011. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:

mégis mennyi hely kell egy nőnek egy szobában? öhm mondjuk össz-vissz 5négyzetméter? ruhákkal ággyal együtt? de ágy se kell elfértek egy ágyon:)

ne mond, hogy ennyi hely nincs abban a k*rva szobában.

oldjátok meg..

ez hogy nincs hely nála meg mittomén ez rizsa. ez nem szakítási ok.

melót meg találsz. elmész takarítani vhova szaré-húgyé ami elég a kajára azt kész.

ja nem álom meló és nem álom titulus.. de legalább boldogok vagytok. akkor mi kell még?

2011. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy úgy váltunk el, hogy szeretjük a másikat tiszta szívből.Minden nap csodálatos volt. Csak tudod,ha később jövünk rá(gy mondta) olyan mint egy "halál".Küzdöttünk, mert imádtuk egymást, de ugye, hogy jelenleg munka sincs, nagyon nehéz.Igen, igazad van, tartalmasabb cím kellett volna.De valahogy, megnyugszom, ha ír vagy én írhatok.Igaz, már említette(pont ma) hogy lehet 1 darabig nem kéne,de ahogy érzem.És, néha hívhatom, meg ő is...Csak nagyon nehéz. Egy jó darabig nem is kell senki
2011. febr. 18. 13:41
 5/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon kicsi szoba.Úgy oldottuk meg akkor is, hogy egy toldást betettünk, ami az egész szobát elfoglalja.

De így is öten laknak ott, anyuka,élettársa, meg a bátyja a barátnője.De nem ez a lényeg.Ha nincs munka, nincs jövő...(

2011. febr. 18. 13:44
 6/14 A kérdező kommentje:
nem az hogy nincs hely!!!!!! Hanem nincs jövő. Nem várom el, hogy eltartsanak.....
2011. febr. 18. 13:44
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagyon szerettétek volna egymást kitaláltatok volna valamit és kibírtátok volna amig talpra álltok.vagy valameikötök lemond valamiről a másikért vagy hasonló.mindent meglehet tenni csk akarni kell,nehogymá a pénz válaszon el...késöbb jön majd aza lelkiismeret furdalás milett volna ha..?
2011. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nemcsak a pénz a távolság...hogy találtunk volna munkát és ha neki van szabadideje, nekem nincs,és fordítva, hónapokig nem találkozunk,az úgy nem oké...néha így is kikészültünk, hogy nem láthatjuk egymást.Kereskedelmi végzettségem van, ő is multinál akar dolgozni.Ez évekig nem mehetett volna...Így is mikor dolgoztam,úgy kaptam szabadidőt,hogy elmentem reggel,másnap jöhettem haza.Vagy hétköznap. Hosszú távon gondolom ti is rájöttök, hogy nem jó. Volt, hogy 3 hétig nem láttuk egymást.
2011. febr. 18. 14:50
 9/14 anonim válasza:

Szia!

Én vagyok aki írta h próbál segíteni. Válaszoltál a velem van a baj című írásomra.

El kell h keserítselek!

Remélem nem bántalak meg de ennek kifogás szaga van.

Én annó társkeresőn ismertem meg a Férjem. Úgy hogy elvált és Ő nevelte a gyereket... Alig fél év után hagytam csapot papot és költöztem, 360 km-re!

Eleinte sokan laktunk, anyukája, apukája, a gyerek, Ő, én és az egyik testvére!

De megérte! Külön költöztünk, és nem bántam meg, nagyon jó!

Valamit valamiért. Sok kompromisszum kellett. 2 hetente találkoztunk sokáig, egyezkedés családdal, egymással, főnökökkel, de megéri!!!

Nagyon fiatal még az a fiú...

2011. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem kifogás..Nem akarok másokon élősködni.
2011. febr. 18. 16:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!