Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem. Jól átvert....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Jól átvert. Hogy lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:13
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Óóóóó neked ez az első...figyu nem ez lesz az egyetlen erre készülj fel! Tudom nem akarsz többet csalódni,mint senki...de elkerülhetetlen!Tudod az élet tele van csalódásokkal....majd meglátod idővel :) De nem akarlak megijeszteni azért annyira rosszra ne gondolj :)
2011. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Ezek a bíztató szavak is már tök jól esnek :) Könnyebb így elhinnem,hogy nem ez volt a legrosszabb.
2011. febr. 17. 23:44
 23/45 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megjátszotta magát, hogy illjen hozzád. Lehet, nem is tudatosan Aztán rájött, hogy melletted nem önmaga, és ezért mentetek szét...
2011. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
40%
Nem hát :) Nyugi ez csak egy pasi :) Lesz neked szerintem nem egy az életedben...:)
2011. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom elhinni,hogy ilyennel hogy tudott összehozni a sors.De remélem tényleg minél hamarabb hoz egy sokkal jobbat :)
2011. febr. 17. 23:50
 26/45 anonim ***** válasza:
Ez egy kis mellényulás volt a részedről...mi alapján választasz? :) Mert lehet itt a probléma...olyanokat keresel,akik pont ilyenek,mint ő is volt :S
2011. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Nem kerestem én senkit.Csak úgy jött. Nem is akartam tőle semmit.Aztán észre sem vettem,de nagyon megszerettem. És azzal magával nem is lenne gond,hogy nem tud már úgy szeretni mint barátnőt(mert régen szeretett),hanem hogy szólni felejtett el.És most éli tovább világát,én meg rohadjak meg :S
2011. febr. 17. 23:55
 28/45 anonim ***** válasza:
Ahham értem :S háát ez a rosszabbik eset...nah akkor tudod mit...felejtsd el azt,hogy van a világon,legalábbis egy darabig próbáld meg...tudom eléggé hülyén hangzik,meg könnyű mondani...de temetkezz bele valami hobbiba,vagy találj magadnak elfoglaltságot :) És sokkal hamarabb túlleszel ezen az egészen :)
2011. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Így kéne tennem,tudom. Meg is próbálok majd.Csak nagyon zavar,hogy fel sem fogja szerintem,milyen fájdalmat okozott nekem.Remélem egyszer nagyon csúnyám visszakapja. :S
2011. febr. 18. 00:00
 30/45 anonim ***** válasza:
Tudod mit szoktak mondani? Az isten nem ver bottal...:) Szóval egyszer majd visszaüt rajta....lehet majd úgy megbánja,hogy könyörögni fog neked :) Nem tudhatod a sorsot kiszámitani nem lehet :)
2011. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!