Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem. Jól átvert....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Jól átvert. Hogy lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:13
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem tudok már mit csinálni.De rohadt nehéz.Egyszerűen rájött,hogy nem én vagyok mellévaló.Előtte pedig teljesen önzetlen volt velem.Nem tudom, mi ütött belé.Meg mire volt jó.
2011. febr. 17. 23:25
 12/45 A kérdező kommentje:
Persze jártunk.És tudom,hogy nem kéne.Meg hogy elmúlik.De pár napja történt és még friss.Alig várom,hogy jöjjön valaki más.De ezek után hogyan tudnám kiszúrni az ilyen idiótákat?
2011. febr. 17. 23:26
 13/45 anonim ***** válasza:
Ennyit ért a pasi!! Cseppet nem voltál neki fontos,ha ilyen könnyen eldobott...főlem MSNen :S Pfff ez más kicsit azért szégyen,hogy még a szemedbe sem mondta :S
2011. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Ismerkedj,de alaposabban....ne az legyen,hogy ajjjhh mennyire szeretlek,meg majd megőrülök érted!! Nem...szépen ismerd ki alaposan milyen is valójában,és ne "vakulj" meg ;)
2011. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Hát az.Szánalmas.Persze beismerte,hogy gyáva volt,mert találkoztunk utána.De akkor sem szólt.Én meg szenvedek mint az állat.Sosem ismertem előtte ilyen imádnivaló embert.
2011. febr. 17. 23:30
 16/45 A kérdező kommentje:
Fél évig ismerkedtünk.Ennél jobban hogyan?
2011. febr. 17. 23:30
 17/45 anonim ***** válasza:
Én az exem miatt szenvedtem 4 hónapot....most jövök kifelé belőle,szóval tudom mit mondasz nyugi :) Igaz pasi vagyok,de én jobban szenvedtem mint ő....nah de ez én vagyok! Ami téged illet fogsz találni,még imádnivalóbbat,miont ő volt elhiheted ;)
2011. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Jól esnek ezek a bíztató szavak :) Köszönöm!! De hosszú lesz ezek szerint.
2011. febr. 17. 23:33
 19/45 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam neked,hogy ha szeretted 2 nap alatt elmulik...nem nem,lassan fog sajnos elmulni....de ha időközben ismerkedsz,elfoglalod magad,hidd el sokkal jobban túlteszed magad rajta :)
2011. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az agyamig sem jutott még el,sokszor ezt hiszem.Hogy valaki,aki egyszer úgy szeretett,hogyan tud egyik napról a másikra szarni rád.
2011. febr. 17. 23:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!