Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerem a fiút, de nagyon kedvelem. 7-szer randiztunk is. De mostanában nem nagyon beszélünk, mert egyelőre nem akar még kapcsolatot, mert az előző barátnőjével szeptemberben szakított, és én csak a volt barátnő pótléja lennék. Sajnos nem tudok barátként tekinteni rá, pedig muszáj lesz, míg eldönti, mit szeretne. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Hagyjam és lépjek túl, vagy várjak, hátha kialakul valami köztünk? Mert ugye jön a tavaszt, ilyenkor mindenki szerelmes...
2011. febr. 17. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, ő meg csak savanykodjon magának!
2011. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor adjál neki egy kis időt és magadnak is.
2011. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 7 randi után ott tart, hogy egyelőre nem akar kapcsolatot, akkor szerintem nagyon már nincs mire várni.

Lehet, nem is lenne olyan nehéz túllépni rajta, hiszen mint írtad, nem ismered olyan régen, és ki tudja, nem csak a szerelembe vagy-e szerelmes...?

2011. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 hónapja ismerem, 2 héttel ezelőttig minden nap beszéltünk facebookon, meg persze élőben is. Azt nem tudom, hogy szerelmes lennék e, talán, de nem tudom. Nem csak kívülről tetszik, hanem belülről is. Megértő, kedves, okos, intelligens, nem olyan, mint a többi velem egykorú... művész lélek. csak az a gond, hogy elég nehéz lesz túllépni, ha szinte minden héten találkozok vele... hiányzik, nem tudok műsra gondolni, csak rá...

a kapcsolat nem akarást azért mondta, mert most eléggé zűrös az élete, megutálta önmagát és ezzel csak engem bántana meg, ha most jönnénk össze, meg persze a volt barátnő-ügy is ott van...

2011. febr. 17. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy lány mondta néhány randi után, hogy még nem dolgozta fel az előzőt... Mivel nem tudta megmondani, hogy kb. mikor lesz képes úgy kapcsolatra, ezért hiába voltam odáig érte, másnap már kerestem mást.

Most úgy állunk, hogy néha írok neki, de már egészen más stílusban. Ha éppen megismertem egy helyes lányt, akkor ezt is leírom. Nem bántani akarom, de jelzem, hogy már csak barátként tekintek rá. Ha meggondolja magát, akkor most már neki kell megdolgoznia a kapcsolatért. A rövid válaszom: Azonnal továbblépnék, mert csak az időmet vesztegetem.

2011. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!