Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen öltözködik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen öltözködik, tehetek valamit?

Figyelt kérdés

pl.: egyszerű farmer, ing betűrve, azon ilyen ronda mintás kötött mellény. utoljára talán nagyapámon láttam hasonlót. néha valami szörnyű színű nyakkendő is társul hozzá. és hát minden alkalommal így van öltözve, sose láttam hogy felvett volna valami normálisat ami illik hozzá. 23 éves.


na most én szeretem őt, nem akarom megbántani, de ezen szerintem változtatni kéne.


2011. febr. 17. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szülinapjára, névnapjára, karácsonyra ruhát.
2011. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az anyja öltözteti, mert neki bevallottan semmi ízlése sincs. Szerinted az anyjának se. Akár át is veheted a stylist szerepét, szerintem magától nem fog változtatni.


[link]

[link]

[link]

[link]


A képek alapján azt mondom, hogy az ő vonalát is lehet továbbvinni, és talán szerencsésebb a sötétebb farmer, a gombos mellény, a hosszú ujjú ing (akár feltűrve), ami persze vékony szabású, és nyakban jó méretű, plusz egy passzoló nyakkendő.

2011. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha neked férfi kell, ott van ő. Ha díszb*zit akarsz, keress olyat!


De ha minden áron rá akarsz erőltetni valami új gúnyát, akkor az valahogy így fog kinézni:

1. próbálkozás:

- Drágám, vegyél magadnak új, másfajta ruhát!

- f***om se, jó ez! Minek szórni a pénzt?


sokadik próbálkozás:

(ha eddig nem dobott ki)

- Drágám, vegyél magadnak új, másfajta ruhát!

- Na jó, DE Díszb*zit NEM csinálsz belőlem!!!

(csak hagyjál már végre békén ezzel a hülyeséggel)


Magyarul egy nagyon konszolidált kategóriát tudsz csak ráerőltetni, már ha egyáltalán. Flitteres, rózsaszín diszkób*zi cuccok felejtősek. Csak tényleg férfias, szigorúan nemdivatmajom cuccokat lesz majd hajlandó felvenni.

2011. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem díszb*zit akarok csinálni belőle, csak azt akarom hogy normálisan öltözzön mert ez nem normális. tuti hogy az anyja öltözteti, de ez gáz már 23 évesen. ha felvenne egy normális szabású nadrágot, hozzá pólót, rá inget, nem betűrve akkor oké. nem kell semmi extra. ja és eddig mindig ugyanaz az ing volt rajta. vagy több ugyanolyan van neki, nem tudom..de ez sem épp előnyös.
2011. febr. 17. 20:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondom, el kell találni a csesztetés azon fokát amiért MÉG nem hagy ott, de MÁR túl idegesítő ahhoz hogy figyelmen kívül tudja hagyni. Ekkor fog engedni.
2011. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
de az egyszerű farmerrel mi a bajod? vegyen fel inkább szakadt szart, amiben a sok tápos úgy néz ki mint egy csöves állat?
2011. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!