Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen öltözködik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen öltözködik, tehetek valamit?

Figyelt kérdés

pl.: egyszerű farmer, ing betűrve, azon ilyen ronda mintás kötött mellény. utoljára talán nagyapámon láttam hasonlót. néha valami szörnyű színű nyakkendő is társul hozzá. és hát minden alkalommal így van öltözve, sose láttam hogy felvett volna valami normálisat ami illik hozzá. 23 éves.


na most én szeretem őt, nem akarom megbántani, de ezen szerintem változtatni kéne.


2011. febr. 17. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amikor megismerted még nem így öltözött?
2011. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menjetek el vásárolni.
2011. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt vásárolni, akár csak olyan indokkal, h. te akarsz vmit venni magadnak. És közben ha meglátsz vmi neked tetsző ruhadarabot, megmutatod neki, h. ez milyen jól állna rajta. Vagy ha lesz névnapja/szülinapja, akkor veszel neki vmilyen ruhát.
2011. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tehetsz. Elfogadod olyannak amilyen és nem próbálod megváltoztatni.
2011. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne trükközz, ne taktikázz, azt a férfiak nagyon utálják. Légy őszinte, persze azért ne bántsd meg, de mond meg neki, hogy változtatnia kéne.
2011. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

még csak most kezdtünk találkozgatni, minden rendben van ezen kívül. tudom hogy hülyeség, de nekem van egy fura stílusom, ő meg ilyen...semmilyen... ez zavar. mondhatnám, hogy nagyon nem passzolunk össze ránézésre. persze ettől még szeretem, és nem fogom otthagyni, csak jobb lenne ha fiatalosan öltözne, nem ilyen kötött nagyapa ruhákba. néha nem is értem honnan szedi, a boltba nem adnak már ilyesmiket szerintem.


és nem hiszem el hogy titeket nem zavarna ha úgy öltözne a barátotok mint egy 70 éves tanyasi bácsi.

2011. febr. 17. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha így lenne, akkor nem jönnék össze vele, ennyi. Az összképhez a stílus is hozzátartozik. De ez olyan mint a frizura vagy az, hogy borotválkozik-e gyakran. Ha nem tudod elfogadni, hogy ilyen, akkor ne jöjj össze vele.
2011. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd ott, a leírás alapján egy rakás szerencsétlenségnek tűnik.

Gondolom ku*rva nagy unikumnak meg egyéniségnek érzi magát azért csinálja itt a fejét.

2011. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk sétáltok egy plázában, és mikor látsz valamit, ami neked tetszene rajta, húzd a kirakathoz, mondd, hogy szted ez mennyire jól állna rajta, neki hogy tetszik. Csak légy óvatos, mert ezzel a dolgok kellős közepébe vágsz, nehogy megbántsd. Előtte nem árt tudni, nem azért jár-e ilyen cuccokban, mert nem fussa jobbra.
2011. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mennyi bajotok van Istenem. úgy öltözködik, ahogyan szeretne, ezen ne próbálj változtatni, legalább egyedi olyan értelemben, hogy ebből a korosztályból nem igen találkozol ilyennel. Mellesleg nem tudom, hogy mi bajod a nyakkendővel, szerintem kifejezetten jól tud állni. A többit meg szokd meg.
2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!