Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 on éves pasik 30 as nőkkel jönnek össze akiknek ráadásul van 2 gyerekük?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem a felfogásukat. Több ismerősöm van így. Kb. 25 körüli és 35 körüli nővel jön össze,akinek 1-2-3 gyereke is van. Szerintem elveszik a lehetőséget a fiatal lányoktól.Ráadásul olyan pasikról van szó akik elég jól néznek ki,tehát foghatnának maguknak (úgymond) fiatal csinos gyermektelen nőket is,akivel majd közös gyereket és életet tervezhetnek. Miért jó ez nekik?Ha csak körül nézek úgy érzem ez szinte divat lett mostanság. Szerintem szánalmas...
2011. febr. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"A csajozásnak a munkanélküliséghez férfi szemmel semmi köze nincs. Női szemmel, úgy látszik, mégis van :)"


Igen, nekem van! Mivel én nem egyet kettyinteni akarok, hanem párkapcsolatot (ha már akarok) és bizony semmi sincs pénz nélkül, tehát nekem jó ha van pénzem!

2011. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"A karrierépítő nő olyan mint a karrierépítő férfi. Tanul, dolgozik, továbbképezi magát. Nem kell ehhez discoba sem járni és mindig más pasikkal flörtölni sem.... Nem is értettem ezt..."


A karrierépítő nő az 1 a millióból, a többi meg amit írtam.


"A senkiházi nincstelen, ráakaszkodó kipi**ákról: nem kell ilyet választani! Ennyi!" Könnyű mondani, nehéz találni. Más már kb nincs is.


"Én pont olyan nő vagyok, hogy szeretem visszaadni pénzben is amit kapok valakitől. Ha nem tudom visszaadni, akkor nem fogadom el. Ennyi. engem így neveltek." Igen, tudom, mindig csak a többi olyan.

2011. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

02:18

oké, akkor legyen gazdag a pasi, ha már semmit sem tud nyújtani. így jó?

2011. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!