Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 on éves pasik 30 as nőkkel jönnek össze akiknek ráadásul van 2 gyerekük?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem a felfogásukat. Több ismerősöm van így. Kb. 25 körüli és 35 körüli nővel jön össze,akinek 1-2-3 gyereke is van. Szerintem elveszik a lehetőséget a fiatal lányoktól.Ráadásul olyan pasikról van szó akik elég jól néznek ki,tehát foghatnának maguknak (úgymond) fiatal csinos gyermektelen nőket is,akivel majd közös gyereket és életet tervezhetnek. Miért jó ez nekik?Ha csak körül nézek úgy érzem ez szinte divat lett mostanság. Szerintem szánalmas...
2011. febr. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Talán szért is lehet, mert a 30-asok nem rinyálnak, nem hisztiznek, nem követelőznek minden kis apróságért.

:-)

2011. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Azért mert a velünk egykorú csajok nagyon éretlenek :) Tudod szokták mondani h a lányok hamarabb érnek, hát ez igaz a tizenéves korban, de huszonévesen már rohadtul nem! Egy lány úgy általában (persze van kivétel) 20-25 éves korban a legelviselhetetlenebb! Na jó, talán kivétel a klimaxidőszak, azt nem ismerem :D

Nekem is volt már 36 éves bnőm és sokkal sokkal normálisabb volt, mint a huszonéves csajok. Annyira, hogy még a gyerek se zavart :P Sőt, összehaverkodtam vele, aranyos gyerek volt :D

24/F

2011. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
48%
Milyen "felfogást" nem értesz? Ez nem felfogás. Beleestek egymásba. Miért nem tudod ezt igy elfogadni? Foghatnának ilyet, meg olyat, de nem fognak. Miért, minden 15 és 25 közötti nö manapság közös életet és gyereket tervez? A legtöbb a gyerek gondolatátol, meg a tartos, elkötelezett kapcsolattol is menekül, mert még "nem élte ki magát". Akkor meg miröl is beszélsz? Lehet, hogy néhány gyerekkel a 35-ös sokkal családiasabb légkört biztosit, mint egy fiatal csaj. Kapisgálod már?
2011. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
66%

*Szerintem elveszik a lehetőséget a fiatal lányoktól.


Szerintem meg senkitől nem vesznek el semmit. Attól, hogy valaki facér, nem tudsz vele mindenáron összejönni.

Ha bejössz neki, lesz valami, ha nem jössz be, nem. Ez esetben bazira mindegy, ki mással jön össze, egy a lényeg: te nem kellesz neki. Ennyi.

Ha meg kellesz, nincs az a másik nő (legyen bárhány éves), aki elszedné előled/tőled.

Mindenkinek van szabad akarata, azzal jön össze, akivel akar. Ezt tiszteletben kell tartani.


*Ráadásul olyan pasikról van szó akik elég jól néznek ki,tehát foghatnának maguknak (úgymond) fiatal csinos gyermektelen nőket is,akivel majd közös gyereket és életet tervezhetnek. Miért jó ez nekik


Azért, mert pillanatnyilag nem akarnak közös életet és gyereket senkivel, és tervezni sem akarják. A gyerekes nőkkel kevés a macera, nem akarják az egész hetet randizással meg romantikázással tölteni (van elég bajuk a gyerekkel), szexre viszont hajlandók és hálásak érte.

2011. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal lányoknak már van 30-40 körüli férjük. Semmilyen lehetőséget nem vesznek el.
2011. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az is furi, hogy egy 30-as nőnek miért van szüksége 20-as fiúra. Én pl. el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen "gyerekkel" összejöjjek.


Egy 30-as nő simán feltudja venni a versenyt egy 20-as nővel szemben külsőre (szoli, edzés, úgy öltözködik stb.).


Persze lehet, hogy azért van szüksége a 30-as nőknek 20-as fiúra, mert egy ilyen kapcsolatban a nőt szellemileg "megfiatalítja" a 20-as srác. Sok barátnőm (30 felett) panaszkodik a férjére, hogy otthonülős, nem lehet rávenni, hogy elmenjenek valahova, némileg életunt stb. Ehhez képest felüdülés lehet egy sokkal fiatalabb pasi. De azért szerintem akkor sincs ez így rendben.

2011. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
az én pasim 21 éves,én pedig 27 leszek,és van egy gyerekem,tahát nálunk is ez a szitu.és akkor mi van???nekünk így jó.és ezzel nem lett elvéve a lehetőség egy fiatalabb csajszitól,mivel ő mellettem döntött,és kijelentette h neki nem kéne korabeli csaj.úgyhogy ez elég durva kijelentés volt részedről h el van véve a lehetőség a fiataloktól.mindenki hagy döntse már el maga h kivel akar lenni.csak nem az van h szerelmes vagy valakibe aki egy nála idősebb csjjal jár akinek gyereke van?ez a szitu mi?te meg féltékeny vagy.
2011. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
utlsó vagyok és azt még hozzátenném h az én szerelmem is nagyon jó pasi,és mégis én kellek neki,egy olyan csaj aki nála több mint 5 évvel idősebb és van gyereke.és akkor mi van?meg mi az h foghatnának maguknak csinos fiatal lányokat.már megbocsáss,de én 27 éves fejjel is vagyok annyira csinos sokak szeritn mint a 20 évesek,nem vagyok elhízott disznó azért mert van egy gyerekem,sőt nem nézek ki a koromnak,hanem fiatalabbnak,és van tapasztalatom minden téren,és a pasimnak pont ez tetszik bennem.nem feltétlen a szexre gondolok.és azért mert nekem már van egy gyerekem,szerinted vele már nem is tervezhetek?vagy mit gondoltál?hát mit ne mondjak eléggé felbosszantott ez a kérdés.
2011. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
26%
anyakomplexus!ilyen egyszerű.
2011. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Ja és a másik.Majd szépen dobják a 35éves nőket és annyi...Nem fognak kelleni azok a nők már másnak.

Egy pasi viszont pénzzel és viszonylag normális külsővel majd 45évesen is fog magának 20on éves nőcit szerezni:)Mázlisták.

2011. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!