Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 on éves pasik 30 as nőkkel jönnek össze akiknek ráadásul van 2 gyerekük?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem a felfogásukat. Több ismerősöm van így. Kb. 25 körüli és 35 körüli nővel jön össze,akinek 1-2-3 gyereke is van. Szerintem elveszik a lehetőséget a fiatal lányoktól.Ráadásul olyan pasikról van szó akik elég jól néznek ki,tehát foghatnának maguknak (úgymond) fiatal csinos gyermektelen nőket is,akivel majd közös gyereket és életet tervezhetnek. Miért jó ez nekik?Ha csak körül nézek úgy érzem ez szinte divat lett mostanság. Szerintem szánalmas...
2011. febr. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Igenis a 30-as nőket kihasználják a faszik. erre miért kell megharagudni?"


Mert nem igaz. Az igaz, amit valaki írt, hogy a 30-as gyerekesek már "kétségbeesve" keresnek maguknak párt, nem tudom miért, lehet ezért normálisak. De normálisabbak milliószor, az biztos.


Egyébként meg minden csaj ezt mondja, hogy neki nem kell gazdag pasi, de azért tartósan munkanélkülivel vagy "életművésszel" nemigen jönnek össze, látom magam körül. Úgyhogy erről ennyit!

2011. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
"Egyébként meg minden csaj ezt mondja, hogy neki nem kell gazdag pasi, de azért tartósan munkanélkülivel vagy "életművésszel" nemigen jönnek össze, látom magam körül. Úgyhogy erről ennyit!" <--- ez elfogadható egy 30 feletti nőtől, de 15-25 éves kis k.urvák ne merjenek elvárni semmiféle pénzt! Majd ha nekik is lesz...
2011. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"Mert nem igaz. Az igaz, amit valaki írt, hogy a 30-as gyerekesek már "kétségbeesve" keresnek maguknak párt, nem tudom miért, lehet ezért normálisak. De normálisabbak milliószor, az biztos"


Persze, normálisabbak, de ez is személyfüggő. Van olyan nő, aki 20 évesen normális, és az élete úgy alakul h 30-asan lesz zsémbes.


Amúgy ide kb. 2-3 faszi írt h ők is kihasználják a nőket. Nézd vissza.

2011. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként meg minden csaj ezt mondja, hogy neki nem kell gazdag pasi, de azért tartósan munkanélkülivel vagy "életművésszel" nemigen jönnek össze,"


Egy munkanélküli pasi ne is csajozzon, mit akar? Talán élősködni?

Én nő létemre nem alakítok úgy ki párkapcsolatot, h nincs keresetem. Szerintem ez alap mindkét nemnél!


"de 15-25 éves kis k.urvák ne merjenek elvárni semmiféle pénzt! Majd ha nekik is lesz..."


1. Ezért építenek karriert a nők!Hogy nekik is legyen. szerinted miért?

2011. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
74%

"Egy munkanélküli pasi ne is csajozzon, mit akar? Talán élősködni?

Én nő létemre nem alakítok úgy ki párkapcsolatot, h nincs keresetem. Szerintem ez alap mindkét nemnél!"


Na erről a felfogásról beszélek... egy férfi szemében az a nő is nő, akinek nincs pénze. Egy nő szemében viszont az a férfi nem férfi, akinek nincs... ezek után ne mondd, hogy a nők nem pénzéhesek :):)

A csajozásnak a munkanélküliséghez férfi szemmel semmi köze nincs. Női szemmel, úgy látszik, mégis van :)

2011. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Egyébként nem is ezzel van a bajom, mert nem vagyok munkanélküli :) Van pénzem, nem arról van szó. Hanem:

1. a huszonéves csajoknál az elvárások az egekben.

2. ha viszont cserébe kéne is adni valamit, akkor jön a hiszti.


Nekem egy csomó lány ott bukott meg, hogy még ha meg is felelek az egekben levő elvárásoknak, cserébe semmit nem kapok. Ez nekem így nagyon nem oké.

2011. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"1. Ezért építenek karriert a nők!Hogy nekik is legyen. szerinted miért?"

Ha karrier alatt azt érted hogy folyamatosan férfiakon élősködik és járja a sznob bárokat gazdag férjet keresve, akkor igaz...


Ne csúsztass, én arról beszéltem hogy nincstelen, mindenféle tehetségtől és iskolázottságtól mentes kis pelenkás K***ák ELVÁRJÁK a 18-25 évesektől hogy tele legyenek pénzzel.

2011. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

Nem bírom tovább, most már kiírom magamból:


1. A "nők korábban érnek" egy kib***ott nagy f***ság


2. A nők mindig mikor mennek a 10-20 évvel idősebb férfiakhoz mindig azzal a hazusággal mentegeznők, hogy a huszonéves férfiak mennyire éretlenek, állandóan csak buliznak és részegednek. Elárulom a huszonéves nőkből is ugyannyi részegedik (és b*szatja magát a disco mögött).


Amikor jöttek a mindenféle hülye kifogásaitokkal magatoknak hazudtok, nem nekünk.


3. Az sem semmi, hogy leugatjátok azokat a fiatal srácokat akik 30-as nőkel jönnek össze.

Az én szemembe az iylen álszent a nők a k*rvák nem a prostik.

2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Nekem sok esetben azért nem tetszik még ez az egész és azért is idegesített fel, mert a legtöbb ilyen ismerősöm ezt úgy tette meg (hogy összejött egy olyan nővel) ,hogy menyasszonya, barátnője vagy terhes felesége volt közben. A 30 asok meg hát...szó szerint rámásztak a pasira.

Egyébként a nőket megértem itt,hogy miért jó ez nekik. De a pasikat nem.

2011. febr. 18. 09:19
 40/43 anonim ***** válasza:

Én a nőket sem értem, miért mászna rá a pasikra. Miért?


én is mondhatnám azt, hogy volt olyan pasim (nem sokáig) akinek csak elvárásai voltak, de cserébe semmit sem adott. Se kedvességet, se szeretet, se segítséget, semmit!


A karrierépítő nő olyan mint a karrierépítő férfi. Tanul, dolgozik, továbbképezi magát. Nem kell ehhez discoba sem járni és mindig más pasikkal flörtölni sem.... Nem is értettem ezt...


A senkiházi nincstelen, ráakaszkodó kipi**ákról: nem kell ilyet választani! Ennyi!


Én pont olyan nő vagyok, hogy szeretem visszaadni pénzben is amit kapok valakitől. Ha nem tudom visszaadni, akkor nem fogadom el. Ennyi. engem így neveltek.

2011. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!