Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 on éves pasik 30 as nőkkel jönnek össze akiknek ráadásul van 2 gyerekük?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem a felfogásukat. Több ismerősöm van így. Kb. 25 körüli és 35 körüli nővel jön össze,akinek 1-2-3 gyereke is van. Szerintem elveszik a lehetőséget a fiatal lányoktól.Ráadásul olyan pasikról van szó akik elég jól néznek ki,tehát foghatnának maguknak (úgymond) fiatal csinos gyermektelen nőket is,akivel majd közös gyereket és életet tervezhetnek. Miért jó ez nekik?Ha csak körül nézek úgy érzem ez szinte divat lett mostanság. Szerintem szánalmas...
2011. febr. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
anyakomplexus!ilyen egyszerű. :DDDDDDDDDDDD
2011. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
67%
Tudod, egy 30-as nő sokkal normálisabb és emberségesebb, mint a mai huszonéves beképzelt libák. Tistelet a kivételnek, de ez nagyon sok lánynál így van.
2011. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
50%
A 30-on felüli nőknek már nincsenek irracionálus elvárásaik a férfival szemben, mint a 20-on éves ribancoknak és talán már fontosabb nekik az érzelmi kötődés.
2011. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
34%

Kezdjük ott, hogy ha a nő tényleg 30-on felüli többgyerekes nő azért választ 20-onéves fiúcskát mert:

- a férje öreg, impotens, nem kívánatos, míg egy fiatal fiú szexi és nem kell a szaros gatyáját mosni.

-ha egyedülálló a nő, komolyan gondolja a fiúval, akkor jó nagy hülye liba lehet, mert a pasik nagy része csak KIHASZNÁLÁSBÓL van egy idősebb gyerekes nővel NEM VALÓDI SZERELEMBŐL (tiszt. a kevés kiv.-nek)


Nos, az a nő, aki így fiúcskákkal kezd, lehetőleg csak szexre válassza, többre úgysem jók.


Kitérek a fiatal 20-on éves lányokra. Mitől ribik, éretlenek?

NA NE MÁR, MEKKORA KAMU EZ?


Akkor mondjátok meg nekem, ha ennyire éretlenek ezek a 20-onéves lányok, akkor miért kellenek a 30-as pasiknak?



A 30-as pasik talán agyilag visszamaradottabbak a 20-on éves fiúknál, hogy még házasodnak is a 20-onévesekkel?


Sajnos ez nem úgy van, ahogy sokan írják. Ez arról szól, ha egy nő szül pár gyereket és egyedülálló marad, nagyon rossz a lehetősége további párkapcsolatra. a legtöbb faszi szemét kihasználós gerinctelen elvetemült, aki rámászik egy gyerekes nőre és hazudik neki. (bár a nő is hülye, aki nem veszi a lapot).


Igazából azok a pasik, akik senkinek sem kellenek azok vesznek el egy többgyerekes anyát 30 évesen (van kivétel), de igazából egy faszi nem akar komoly kapcsolatot egy olyan nővel, akinek gyereke van (tisztelet a kiv-nek), inkább csak azért van vele, mert anyakomplexusa van, meg van egy nő akit du*ghat felelősség nélkül. Ez egy eléggé aljas cselekedet a faszik részéről, nekem ilyen múltú faszi nem kellene, mert élősködni, kihasználni másokat tisztességtelenség.


Amúgy a mai 20-onéves lányok nagyon is fejlettek (ellenben a 20-on éves magukat "kiélni" akaró fiúcskákkal, akik általában a gyerekes nőkre másznak rá, hogy ne kelljen felelősséget vállalniuk).

Ez így van.


Ezért választanak a 20-onéves nők 30-as pasit, mert addigra a pasi eljut arra a szinre, hogy jó nagy ribanc lett (kiélte magát) és most már jöhet a saját gyerek.

Szegény lány kap egy kiégett fa*szt , és később válás...ezért van ennyi egyedülálló gyerekes nő. A kiélt 30-as ribacfasziktól,akik nem tudják abbahagyni a kiélést, vagy nem alakalmasak kapcsolatra és a még kiélni akaró 20-onéves suhancoktól, akik házasodhatnának, de a fas*zukkal gondolkodnak.


Lényeg: a 20-onéves lányok komolyak (ezért marad nekik a 30-as)

A 20-on éves nem vállal felelősséget ezért megy gyerekes nőhöz.


Egyszerű ez, mint az 1*1.

2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

"A 30-on felüli nőknek már nincsenek irracionálus elvárásaik a férfival szemben, mint a 20-on éves ribancoknak és talán már fontosabb nekik az érzelmi kötődés"


Érdekes.... akkor 30-as pasik, miért nem választotok olyan nőt házasságra, komoly kapcsolatra, akit érdekel az érzelmi kötődés? Például egy 30-as gyerekes nőt?

2011. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
55%

"Akkor mondjátok meg nekem, ha ennyire éretlenek ezek a 20-onéves lányok, akkor miért kellenek a 30-as pasiknak?"


Túlbonyolítod. Azért, mert friss husi.


Egyébként meg kikérem magamnak, amikor nekem 36 éves bnőm volt, én szerettem, és igen, komolyan gondoltuk a dolgot, úgy, hogy volt gyereke! Nem volt bajom a gyerekkel. És teljesen más miatt szakadt meg a kapcsolat végül...


És pont az a baj, hogy a 20-25 éves lányok olyanok, mint te, ebben a hozzászólásban. Arrogánsak, azt hiszik, övék a világ, beképzeltek, mindent jobban tudnak, a tökéleteset akarják, és a legtöbb esetben még mocskosul karrieristák is! Tehát: én legyek a tökéletes pasi, legyek kedves, megértő, nézzek ki jól, keressek jól (ezekkel nincs is gond), és emelett még nézzem el neki, hogy ő piszkosul önálló szeretne lenne, totál szabad akar lenni, egyedül eljárogatni, illetve ha hazajön, akkor is a munkájával foglalkozik. Ha meg ezt felemlegetem, én vagyok, aki korlátozni akarja.

És ezt nem 1-2 csajról mondom, hanem az ebben a korban levő csajok 95%-áról. Nyilván vannak kivételek, tőlük bocsánatot is kérek.

Egy 30 éves nő már érettebb, tudja, hogy vannak más értékek is az életben. Érettebbek, érzelmesebbek, és alkalmazkodóképesek. Egyébként nem várok el soha több alkalmazkodást, mint amennyit én adok, de annyit igenis elvárok!

24/F

2011. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
56%

"a legtöbb faszi szemét kihasználós gerinctelen elvetemült, aki rámászik egy gyerekes nőre és hazudik neki"


Neki nem kellett hazudnom, ellenben a huszonéves csajoknak folyamatosan, mert különben jön a hiszti...

2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó nagy igazságot olvastam, de azért érdekes ez a kérdés egy kétgyerekes nő szemszögéből. Egy ezzel párhuzamosan futó kérdés is hasonlóan népszerű a válaszolók körében:


Egy 20 éves csaj el akarja venni a férjem. Hogyan állítsam le?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__15..


Egyébként az olyan esetekben, ahol a párok nem igazán illenek össze koruk szerint, nagyon gyakori az egymás kihasználása mindkét részről. Persze lehetnek kivételek, egyet én is ismerek.


Sok elvált nő meg tényleg több férfit, férjet elhasznál és egy normális lánynak már nem jut rendes pasi, mert ezek a nők mindet tönkretették érzelmileg, anyagilag.

2011. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
17%

A 30-as gyermekes nők eszeveszettül keresnek maguknak férfit. Nem nyivákolnak, nem elvárnak hanem kaparnak. Sokkal könnyebb dolguk van velük. SENKI sem szeret küzdeni a nőért...a p1náért, minél könnyebben megkaparintható annál jobb!


Mellesleg az miért van hogy a jómódú 30-as, 40-es férfiak elveszik a lehetőséget a huszonéves fiatal férfiaktól azzal, hogy egytől egyig huszonéves libákat b@sznak? EZ VAN! SZOKJ HOZZÁ! Ugye milyen sz4r, amikor nem haszonélvezője vagy a rendszernek, mi?

2011. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezeket mondtam, mint az előbbiek.

Kikérem magamnak:27 éves vagyok (nem 20-25)

Soha sem akartam gazadag faszit mert én sem vagyok gazdag.

Nem vagyok karrierista.

otthon ülök, nem csillogok, nem vagyok bulizós.


Igenis a 30-as nőket kihasználják a faszik. erre miért kell megharagudni?


Én jól jártam mert nem dugtam gazdag faszikkal, engem legalább nem tudtak kihasználni.

2011. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!