Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 on éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 on éves pasik 30 as nőkkel jönnek össze akiknek ráadásul van 2 gyerekük?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem a felfogásukat. Több ismerősöm van így. Kb. 25 körüli és 35 körüli nővel jön össze,akinek 1-2-3 gyereke is van. Szerintem elveszik a lehetőséget a fiatal lányoktól.Ráadásul olyan pasikról van szó akik elég jól néznek ki,tehát foghatnának maguknak (úgymond) fiatal csinos gyermektelen nőket is,akivel majd közös gyereket és életet tervezhetnek. Miért jó ez nekik?Ha csak körül nézek úgy érzem ez szinte divat lett mostanság. Szerintem szánalmas...
2011. febr. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal lányok meg majd találnak maguknak harmincas pasit, mi ezzel a baj? :)

A szerelem kortalan.

2011. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék neki , ha összejönne egy 30+os nővel :D de hát sajnos nem igazán van erre fele ilyen lehetőség :D


25f


Jah és hogy szánalmas? ebben semmi szánalmas sincs , csak nem érted.

2011. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem irigység halk csilingelését hallom hangodban? :)
2011. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem irigység csak egyszerűen nem értem. Nekik jó nevelni más gyerekét,aki valószínűleg már nem akar több gyereket se. Amúgy arra lennék kíváncsi,hogy MIÉRT?
2011. febr. 17. 09:21
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

30 érett nők sokkal normálisabak megértőbek meg ugy igazi nők persze ezt nem lehet ugy elmagyarázni. Nekem is mindig a 4-5 ével idősebb nők tetszettek.

Miért van az hogy a 20 éves csajoknak 35-40 éves palik jönnek be?

2011. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Hmm nekem nem jönnek be a 35- 40 es pasik.

Valószínűleg örülnek,hogy találtak egy balekot,ezért megértőbbek.

2011. febr. 17. 09:30
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok , azt azért hozzáteszem, hogy hosszabb kapcsolatot nem biztos , hogy szeretnék még most egy 30+os nővel (bár ez múlik egy pár dolgon DE LEHET h mégis ?:D).


Amúgy meg ,olyannal akinek már van 1-2 gyereke, szerintem nem mennék bele egy hosszabb kapcsolatba , csak 1-2 rövidbe :D.


De amúgy ez nem azt jelenti NÁLAM, hogy ÉN MOST nem jövök össze most már soha Többé fiatalabb , vagy velem egy idős lányokkal :D


A miért kérdésedre, csak azt a választ tudom adni, hogy CSAK :D

2011. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

"Nem irigység csak egyszerűen nem értem. Nekik jó nevelni más gyerekét,aki valószínűleg már nem akar több gyereket se. Amúgy arra lennék kíváncsi,hogy MIÉRT?"


Kedves kérdező, meg is írtad a válasz, azért mert az a nő már nem akar több gyereket, így a pasinak kényelmes, nem kell félni a felelősségtől, bármikor leléphet, ha úgy érzi, hogy már szeretne saját családot, és akkor, ha van esze egy olyan nővel áll össze, akinek még nincs gyereke.

De ezek a pasik néha megszívják, mert az idősebb nő esetleg megpróbálja maga mellé láncolni egy újabb "véletlenül becsúszott" gyerekkel.

2011. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
67%
talán mert a 30-as nők komolyabbak és éretebbek mint a 20.on éves kis lányok azt nem nézted meg hogy a mai fiatalok mit csinálnak??????ha mondjuk szép,jo alakja van stb.... az vagy hülye pi..a vagy kur....a,meg talán hűségesebbek a 30-as nők. egy példa:én 32éves vagyok a párom 28 és imádjuk egymást.és van egy csodálatos kis lányunk.ja meg szerintem féltik a "csodálatos"alakjukat.hogy ha szűlnek.
2011. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Én annakidején (20-as éveimben) mindig hozzám illő koru lányokkal barátkoztam, két esetet kivéve, amikor lényegesen idősebb nővel jöttem össze. Emlékeim szerint ők voltak a legjobbak az ágyban.
2011. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!