Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Budapesten laktam, mielött eljöttem volna egyetemre. A barátommal távkapcsolatban öö élünk, de nekem ez szörnyen kevés. Nem akarok vele szakítani, de úgy keresni valaki mást, hogy ő is megvan még, nem lenne szép dolog.

De nem tudom, meddig bírom ki, tekintve, hogy ő nem a közelbe jelentkezett , szóval nem igazán van jövőnk.

18 l


2011. febr. 16. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne folytasd tovább :( Mint irtad nem nagyon van jövőtök,akkor keress egy hozád közel lakó pasit...igaz kicsit rossz ezt mondani,de hát az igazság néha fáj :S
2011. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PT-Daniel ***** válasza:

Ha mar igy teszed fel a kerdest, akkor mar nem vagy igazan szerelmes bele!

Itt meg varod az igazolast, hogy nem vagy szemet, ha "csak" testisere keresel valakit vagy a megerösitest, hogy valoban nincs jövötök.


En az utobbit ajanlom. Ha te sem latsz jövöt, akkor ne rabold az idejet! Ha meg egy kicsit is erzel iranta valamit, akkor vard meg a vizsgaidöszak veget (addig viszont legy hüseges!) es utana beszeld meg vele. Meg ha biztosan faj is neki, megerdemli az öszinteseget. De akar az is lehet, hogy ugyanezt erzi, mint te.

2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos, ha ez már így felmerül, akkor kár folytatni. Én lassan 4 éve élek távkapcsolatban a több, mint 200km távolságra lévő páromtól és nincs semmi gond vele. Nem azt mondom, hogy így tökéletes, de amíg nem oldható meg másképpen, addig muszáj. Igaz minden hétvégén találkozunk, ami nem olcsó mulatság, de nincsen rózsa tövis nélkül, szóval megéri. :-)
2011. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!