Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam, Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem igazán írok ide, de ez ilyen hideg zuhanyként ért. Szóval megismerkedtem egy lánnyal, nagyon kedves nagyon aranyos. Szombaton találkoztunk volna, és kérte, hogy csináljak képet anyujának. (már elötte is csináltam neki képet, nemszólta meg, aztmondta aranyos). Tegnap egy vita közepén bevallotta hogy szerelmes belém. Ma azt írta hogy fizikailag nemvagyok az esete. Nemtudom mire vélni. Pedig nagyon kedves meg minden, dehát ez nagyon meglepett. Mit tegyek?
2011. febr. 16. 19:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A lényeget értem, csak te tevagy, ő meg ő :) remélem a lényeget érted...:)
2011. febr. 16. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!