Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok/nők ez inkább tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők ez inkább tőletek kérdezném!? (lentebb minden)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 23 éves srác vagyok,sokmindenki szerint kedves,aranyos,szeretetreméletó,gondoskodó..és még sorolhatnám!Egyetlen egy nagy bajom van...tavaly májusban májátültetésem volt....nos a kérdés! Miért van az,hogy ha bárkinek elmondom,hogy ezen átestem rögtön kijelenti,hogy max barátok lehetünk!? Miért nem tudja sok csaj ezt elfogadni? Nem tehetek sem arról,hogy beteg lettem,és átkellett esnem ezen!Sem arról,hogy Megpróbálok mindenkivel kedves lenni! De akkor mégis miért? :( Erre adjatok választ...amugy semmiben nem korlátoz ez engem,úgy élek mint egy normális ember akinek semmi baja!
2011. febr. 16. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én ezt nem nagyon értem, én epilepsziás vagyok és még e miatt sem menekültek a férfiak pedig az elsőre sokkal ijesztőbb mint a májátültetés,talán rosszul mondtad ela lányoknak rossz időben, várd meg amíg már több hónapja vagytok együtt és ha véletlenül orvosi vizsgálatra kell menned akkor közöld hogy ja és ez és ez a bajom amúgy ha nincs semmi mellékhatása amit észlelhetnének fölösleges ezt megosztanod velük,olyan mintha egy önimádó betegségével foglalkozó ember rögtön letámadna,persze ez nem igaz csak ilyen hatást kelt(én legalábbis emiatt menekülnék el tőled és nem a betegségedtől)
2011. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat...az utolsó válaszólónak üzenem,hogy nem ilyen vagyok...inkább nem is beszélek róla,ha nem muszáj :) De köszönöm a szép szavakat :) Tudjátok nagyon őszinte ember vagyok,és mindent elmondok magamról az ismerkedés során,hogy később semmiből ne legyen baj :S Lehet ezt is rosszul teszem :S
2011. febr. 16. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!