Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki járatos az index.hu...

Aki járatos az index.hu fórumán, attól kérdezném (lentebb)?

Figyelt kérdés
szóval indapass regisztráció nélkül lehet még használni az index.hu fórumát? mert már régóta használom, de utoljára 2007-ben csak, nem vagyok valami járatos benne, és emlékszem úgy volt hogy lehetett választani,hogy a régi fórumnick-kel vagy az indapass-os regisztrációval akar valaki fórumozni. én nem váltottam át akkor az indapass-ra most meg nem tudok belépni, akkor a régi felhasználói nevemmel már nem tudok ott fórumozni??? remélem érthetően írtam le.
2010. júl. 19. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mai napig a Vipmail-es belépést használom az Indamail-hoz és az Index fórumon is. Újra kellene regisztrálnod, biztosan törölték.
2010. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor hol lépsz be vele, ugyanott ahol ki van írva az indapassos bejelentkezés baloldalt? köszi h írtál
2010. júl. 22. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, illetve az Index blogoknál, egyes híreknél alul van ilyen, hogy lépj be vagy regisztrálj. Akkor feldobja az belépő ablakot, beírod a Felhasználói nevet és a jelszót. Néha nem fogadja el elsőre a szerverük, írd be újra és kész.
2010. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az Indamailnál a kilépés jelent gondot, a NoScript blokkolja. Valami nem kerek ezzel.
2010. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!