Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok/nők ez inkább tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők ez inkább tőletek kérdezném!? (lentebb minden)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 23 éves srác vagyok,sokmindenki szerint kedves,aranyos,szeretetreméletó,gondoskodó..és még sorolhatnám!Egyetlen egy nagy bajom van...tavaly májusban májátültetésem volt....nos a kérdés! Miért van az,hogy ha bárkinek elmondom,hogy ezen átestem rögtön kijelenti,hogy max barátok lehetünk!? Miért nem tudja sok csaj ezt elfogadni? Nem tehetek sem arról,hogy beteg lettem,és átkellett esnem ezen!Sem arról,hogy Megpróbálok mindenkivel kedves lenni! De akkor mégis miért? :( Erre adjatok választ...amugy semmiben nem korlátoz ez engem,úgy élek mint egy normális ember akinek semmi baja!
2011. febr. 16. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én ugyan ffi vagyok, de szerintem nem kellene ezt az elején elmondanod a másiknak. amikor már alakulgat ki a dolog, és úgy jön ki a helyzet, akkor mondd el. vagy ha rákérdez. amúgy felesleges az elején elmondani.

ha már szeret, nem fog ezért elhagyni. pláne, hogy semmi gáz nincs benne

2011. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik sok lány van, akit megijesztesz ezzel.

Ha talán elmesélnéd nekik, hogy pontosan mi volt a betegséged, miért volt a műtétre szükség, és hogy történt, miken mentél keresztül, máshogyan néznének rád.

Tudod, az emberek mindentől félnek, amit nem ismernek.

De ha megismertek Téged, és az életed, amihez a betegséged története is hozzá tartozik, már biztosan nem fognak megijedni. Lehetőleg csak akkor mondd el ezt neki, amikor már jobban ismeritek egymást, van kölcsönös vonzalom.

2011. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van....tudjátok mindig később is mondom el!És mindent el is mesélek erről nekik :) És mégis...eddig az exem tudta ezt elfogadni,sajnos vele a családok végett vége lett...azóta senki nem érti meg egészen mi is van velem :S
2011. febr. 16. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és nem értem. Ne nyiss ezzel, majd ha az első együttlétkor rákérdez, elmondod. Nem tartozik rá. Nem a búbópestisedet vallod be! Ha nem kérdezi, Te se mondd. Nem gondolom, hogy be kellene erről számolnod. Amúgy meg akinek kivették a vakbelét az nem egyenértékű vagy mi. Nem is értem! Rosszul választottál. Ennyi.
2011. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nem tudják, nem akarják tudni, hogy min is mentél át ezért alapból utasítanak el. Két út van:

1. nem mondod el azonnal, csak hónapok után, ha már kellően megismert.

2. Elmondod részletesen, hogy mi volt, hogyan történt, miért kellett, milyen változást hozott ez az életedben stb.


Én mondjuk utóbbit ilyen korban nem nagyon erőltetném, mert a tinik csak lájkolnak, de nagy részük nem elég érett arra, hogy felfogja a dolgokat.


Egyébként az érzékeny srácok sem menőek ebben a korban max barátnak. Később majd pont ez lesz vonzó az értelmesebb lányoknak, akikkel érdemes kezdeni. Tudom, tapasztalatból beszélek.

2011. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fura..szerintem nem is illettek hozzád ezek a lányok!

Amúgy ne siess ezzel, ne mondd el. Végülis ha teljesen egészséges vagy, nem is kell megemlíteni később se. Esetleg csak évek múlva ha véletlenül szóba kerül.


Lány vagyok, engem nem zavarna! de a nemi betegség annál inkább!

2011. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a mai korombeliek nem jól látják ezt a dolgot...sajnos nemtudom nem elmondani,hiszen a hasamon egy 40 cm-es heg van :) Észreveszi akaratlanul is...de köszönöm a bíztatásokat :) Persze ha szeretne valaki az irjon privát üzenetet,és elmesélem mi is van velem,mivel jár,és stb :) Szivesen ismerek meg uj embereket :)
2011. febr. 16. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted közölni hogy nem az alkoholizmus miatt szorultál májátültetésre...
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Irtam,hogy nem tehettem arról,hogy beteg lettem,és ezmiatt volt a májátültetés :)
2011. febr. 16. 16:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, ha hülye a kérdés, de... Miért olyan nagy gond a májátültetés? Úgy értem, miért válik ettől valaki nem szimpatikussá? Nekem semmi bajom nem lenne vele. A seb meg, ez van. Valamit valamiért. Ha valaki ezen fennakad, azt hagyni kell. :)

20L

2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!