Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm miért hájntorgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm miért hájntorgatja fel szakítás után másfél évvel a szakítás okát?

Figyelt kérdés

Azt mondta h a reményt is öljem meg.

meg ha nem lettem volna hülye most nem itt tartanánk (mondjuk ezt még szilveszterkor mondta)

keveset hívott a másfél év során, nem érdeklem.

Pedig barátként szeretnék közeledni felé.

Nekem ő mindig olyan volt mint egy testvér, ezért is lenne nagyon fontos (amúgy oszt. társak voltunk gimiben). Bár nagyon jó lenne ha együtt lennénk. Nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé.

Mondta régebben h részben ő is hibás, de mindig oda lyukadunk ki hogy én milyen hülye voltam. Lehet h gyerekes voltam, hülyén viselkedtem néha, de azért azóta már változtam. De nem lehetne ezt megbeszélni? mindig csak az okolás van.

Ő nem gondolkodik ilyeneken - legalábbis ezt mondta, meg legutóbb h képzeljek mást magam mellé- , eljár dolgozni és kész.

De miért kell örökké emlegetni? miért? miért?????


2011. febr. 15. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"olyan volt mint egy testvér" és "szerelmes vagyok belé" nálad hogy fér össze?


Amúgy azért emlegeti, mert fájó sebet hagyott benne. Tök mindegy, hogy ki volt a hibás, az exed fájlalja a dolgokat. (akkor is, ha nem akar újrakezdeni)

2011. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:
58%
szánalmas vagy
2011. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt szeretné, ha végre lekopnál róla:D
2011. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sebet hagyhattak benne a dolgok.

Lehet, hogy valamiféle engesztelést vár, de az is lehet, hogy valamiért ezzel akar visszavágni, mert mostanában megbántottad.

Fene tudja, ehhez ismerni kéne az exed.

2011. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!