Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szex után rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex után rögtön otthagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ha szexelünk barátnőmmel és elélvezek akkor kb fél perc és már megy is TV-zni vagy máshova. Semmi összebújás nincs vagy kis beszélgetés. Egyszer olyan is volt, hogy szexeltünk, ő elfordította a fejét és közben nézte a TV-t.

18 éves ő, én pedig 20/F.


2011. febr. 13. 08:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A párod el szokott élvezni?
2011. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kukkumpityere válasza:
hát nah...mi rossz van abban...ha egyszer jó a műsor...vagy talán csak épp nincs kedve a dologhoz...
2011. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
89%
keresd meg és erőszakold meg
2011. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kukkumpityere válasza:
Hülye...akkor tuti ott hagyja
2011. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ömmm... én az exemmel voltunk így...aztán megbeszéltük, hogy oké nagyon jó együtt, de párkapcsolatnak kevés..tehát maradt sexkapcsi közöttünk... azóta minden oké... 24L
2011. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi! Eddig mindig a lányok panaszkodtak erre, most meg tessék! :))
2011. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor valószínüleg már alig várja hogy abbahagyjátok, mert fontosabb neki a TV.
2011. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

pár alkalom után odamentem volna a tv hez és ha nem LCD akkor beletérdeltem volna. Lehet leesett volna neki hogy valami nem tetszik, nem?!


Mindenképp beszéld meg ezt vele, vagy ha annyira süti akkor kösd ki az ágyhoz kezét lábát hatásos módszer.

2011. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rangasd vissza legkozelebb egy kis ismetlesre. Ha benne van, akkor neki is jo, csak erzelmileg nem olyan erosek az igenyei. Ha nincs benne, akkor valszeg neki nem jo a dolog.
2011. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!