Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szex után rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex után rögtön otthagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ha szexelünk barátnőmmel és elélvezek akkor kb fél perc és már megy is TV-zni vagy máshova. Semmi összebújás nincs vagy kis beszélgetés. Egyszer olyan is volt, hogy szexeltünk, ő elfordította a fejét és közben nézte a TV-t.

18 éves ő, én pedig 20/F.


2011. febr. 13. 08:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Nem élvezte

Csúnyán hangzik, de más esetet nem tudok elképzelni ehhez a szituhoz!

2011. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát ez szép. Én ilyet akkor se tennék ha fizetnének érte, nem hogy magamtól. 15/L
2011. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Turbocharger ***** válasza:
70%
Nem rossz indulatbol mondom, de ez nem barátnő,meg 1 ilyet h a tv jobban leköti mint a szex,MOND MEG NEKI H AKKOR SZEXELJEN A TV-vel.
2011. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Vidd ki a szobából a tv-t, amúgy is a tv a párkapcsolatok legnagyobb ellensége.

Másrészt meg felnőttek vagytok, legalábbis korotok alapján, ezt már meg tudjátok beszélni. Mondd meg neki, hogy téged zavar ez, szeretnéd ha kicsit összebújnátok utána.

2011. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy ez zavar téged, mert így olyan, mintha nem is élvezné. Lehet csak megjátsza az orgazmust is, ezek után nem csodálkoznék rajta. Vagy lehet nem a barátjának tekint, csak a szeretőjének. De ne legyen igazam...28L
2011. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Ne te élvezz el b.szod! vagy ne csak te. Ha ő kielégítetlen marad persze h nincs kedve semmihez utána. Nem csak te vagy a világon, te elmentél neked jóvolt azt jóvan. Figyelj rá is.

20f

2011. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Én akkor sem viselkedek így, hogyha nem sikerül a barátomnak eljuttatni a csúcsra. Nem kell elélvezni ahhoz, hogy élvezni lehessen a szexet. Legalábbis nekem marha jó érzés orgazmus nélkül is. És olyankor ha akarnék se tudnék a tv-re figyelni, pedig mindig ott szól előttünk 2m-re. Becsukom a szemem, a páromat vizslatom, csókolgatom, simogatom. Nem tudom mi baja a barátnődnek... De tényleg vele kéne megbeszélned. 21/L
2011. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem ezt sürgősen meg kell beszélnetek mert ez miatt fog tönkremnenni a kapcsolatotok.
2011. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi vére folyik benne :D Ált. a nők szoktak ilyenre panaszkodni.
2011. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjatok mindenre elég időt. A lányokat először le kell venni a lábukról. Meg kell őket dicsérni, csókolgatni, simogatni kell őket akár fél órán keresztül, ha látod rajta, hogy élvezi. Ezután garantáltan nem fog téged otthagyni, feltéve ha mindezt tényleg jól, és érzékien csinálod. Mindenesetre tényleg kezdj valamit ezzel, mert ez tényleg nem szép dolog így :\


Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit hiányol, illetve hogy mit szeretne máshogy csinálni egy ilyen testi kontaktus során. Lehet hogy mondott neked valamit, hogy ő mit szeret, és te pedig nem úgy csinálod, ahogy ő szeretné.

2011. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!