Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az beteges ha a barátnőm szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges ha a barátnőm szex közben fojtogat és az ujját a seggembe akarja dugni miközben előlről csináljuk?

Figyelt kérdés
Szóval nem gyengén fojtogat,elösször megijedtem annyira megszoritotta a nyakan,aztán egyszer csak érzem hogy közelitt valami a seglyukam felé,be karta dugni a seggembe.Nem lehet hogy enyhén perverz?:)
2011. máj. 8. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És egy ilyen alkalom után még a barátnőd? Azért ha velem ezt megcsinálná előzetes megkérdezés nélkül még cipőt és alsógatyát sem lenne ideje venni olyan gyorsan repülne az ágyamból.
2011. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És egy ilyen alkalom után még a barátnőd?


Már nem az,az lemaratt hogy volt barátnőm!Ja és a napi 5 szex sem volt neki elég!:)És ez komoly!

2011. máj. 8. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már betegesen perverz egy nő,jobb is ha megszabadultál tőle!

21/N

2011. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elélvezett bármikor is? Mert ha nem, akkor nimfomán. Ami a sok okos tinisrác véleményétől eltekintve egy igen komoly betegség, amit kezelni kell. Egyfajta szexfüggőség, bármikor bárhol bárkivel kielégülés nélkül. Olyan, mintha rá akarnál gyújtani és le sem bírnád tenni, de nem adná meg azt az élményt, hogy elszívtam egy cigit és nyugi van.
2011. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elélvezett bármikor is?


Volt hogy igen,bár elég nagy színész volt,úgy hogy nem tudtam hogy mikor igazi vagy valódi!Amúgy ő biztos hogy az volt mert ő neki teljessen mindegy volt hogy hol és mikor történik a szex!Napi 5 nem volt neki elég,pedig aztán adtam neki rndessen,de semmi nem volt neki elég,szerintem csinálta volna a nap 24 órájában ha van rá lehetőség!

2011. máj. 8. 15:41
 6/12 anonim válasza:

Én például örülnék egy ilyen nőnek. Örülj neki, hogy aktívan részt vesz az aktusban, ha idegesítenek ezek a beteg dolgai akkor kérd meg, hogy kicsit fogja vissza magát, és ennyi, de egyszer próbáld meg élvezni, lehet nem fogod megbánni.

Egy enyhe szado-mazo szexszel nincsen semmi baj, ha persze túlzásba esik, akkor már gáz van...

2011. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, a nimfománia egy betegség és egyetlen férfi sem tudja kielégíteni a nimfomán nőt, mert nem éri el az orgazmust, szóval lehet akármilyen jó egy pasi, erre nem lesz képes. Akinek még nem volt nimfomán problémákkal küzdő barátnője annak pedig fogalma sincs mennyire nem örülne neki, hogy a kapcsolata másról sem szól,csak kudarcokkal teli szexről.
2011. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem leközelebb,ha ilyenre kerül sor,engedd,meg hogy kinyalja a se*ged,használd ki,hogy ekkora perverz k*rva :D


de addig is szerezz be egy helyesírással foglalkozó könyvet,mert ezen a téren csúnyán lebőgtél :D

2011. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó te meg nézz utána a szavak jelentésének. a qrva az azt jelenti hogy pénzért szexel másokkal:és itt erről nem volt szó.
2011. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet szarkával akar bexélgetni..xdxdxdxd
2011. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!