Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy barátnőm akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy barátnőm akkor, hogy vegyem rá a szex-re?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a célod, akkor jobb, ha inkább otthagyod... Nem rávenni kell, hanem nagyon szeretni, kényeztetni, és szép lassan eljutni odáig, hogy mindketten akarjátok. Én 1 év után feküdtem le a barátommal, az 1 év alatt SOHA nem kérdezte meg, hogy mikor lesz már, sose célzott rá, sosem próbálkozott... Kivárta, hogy én azt mondjam neki, hogy úgy érzem, készen állok rá, hogy lefeküdjek vele. 3 éve vagyunk együtt... 20/L
2010. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sasna ***** válasza:
miért kellene rávenned?
2010. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret és kíván, akkor nem fog kelleni rávenned.
2010. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de jó annak akinek ilyen barátja van:( az enyém 3 hónapig bírta... én mondtam h tegyük meg mert már nem bírtam hallgatni hogy folyton célozgat-.-" mind2en szüzek voltunk, amúgy még mindíg együtt vagyunk és még mindíg ugyanúgy imád mint eleinte, nekem ő a tökéletes pasi, de erre akkor sem vagyok büszke:/
2010. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Engem az első barátnőm fél évig türtőztetett, mondván hogy szűz, aztán otthagyott. A másodikkal a 3. randin megesett a dolog. Azóta is együtt vagyunk. Szerintem ez a normális, azok után hogy egyszer megjárod, többet nem vársz feleslegesen.
2010. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ius primae noctis. Hallottál róla?
2010. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sehogy. simogasd, és ha hagyja, akkor menj tovább. ha nem akarja úgysem fogja engedni, ha nem veszed észre hogy nemakarja meg majd úgyis szól.
2010. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!