Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

hát az a helyzet,h elég félénk lány vagyok,viszont tetszik egy srác.és azt szeretném tudni,h szerintetek h kellene tudomására hozni,h többet szeretnék tőle?igazából meguntam azt h csak odavagyok érte a semmiért,és cselekednék,viszont nem vagyok egy bátor alkat..írnom kellene neki?ha igen,mit?az talán visszautasítás szempontjából nem annyira gáz..vagy odamenni?lányok h mennek oda egy kiszemelt fiúhoz? volt h közös ismerősünk megpróbált bemutatni minket,de beszari voltam :$

ha tudnátok segíteni h mit mondjak neki,nagyon megköszönném:) 20/l


2011. febr. 11. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy réted, hogy beszari voltál?? Nem mentél oda??
2011. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,mert a srác ilyen hirtelen felindulásból oda akart vinni,én meg hirtelen nem tudtam mivan,és csak egyedül ment oda hozzá:D de nem tudtam h mit akar,aztán meglepődtem csak.
2011. febr. 11. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

ha lépni akarsz és félsz akkor írjál valami egyszerű kis levelet valamelyik közösség oldalon. például: nagyon szimpatikus vagy nekem szívesen beszélgetnék veled, mondjuk msn-en vagy valami hasonló.

ha tetszel neki akkor örülni fog, ha meg nem akkor úgyis mindegy...

23f

2011. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem is ISMERITEK egymást? mert akk először is ezen kellene változtatni, ha legközelebb közös társaságban vagytok hagyd magad bemutatni, vagy akár menj oda te, beszélgess vele valamiről. vedd fel msn-re, vagy beszéljetek facebookon, iserkedjetek meg... ezután kell majd azon törni a fejed h lehet-e vmi több!
2011. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!