Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan? Többi lent. És hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan? Többi lent. És hogyan kellene?

Figyelt kérdés
Egy lány megtetszett nekem a buszról és nem tudom hogyan szólítsam meg.Mert ha csak elkérném az MSN címét melyik bolond adná meg?Segítsetek légyszi
2011. febr. 11. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Buszon oda mmégy hozzá, hogy Sziiija viki vagy bánom is én milyen nevet mondasz, csak lehetőleg NE találd el az igazit :D


Mondja hogy nem úgy hívják.. Jaa pedig tökre emlékeztettél egy nagyon kedves lány ismerősömre és közbe vigyorogsz rá mint a hülyegyerek,és kihozol a szituból egy beszélgetést úgy, hogy lehetőleg végén egy valamilyen elérhetőséggel gazdagabb legyél :)

2011. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha bátor lennék akkor már oda mentem volna de nagyon gyáva vagyok az ilyen témában. :((((((
2011. febr. 11. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindig eggyütt mentek akkor ez elég egyszerű, mert nem kell rögtön elkérned az elérhetőségét.

1. köszönsz

2. akármiről kérdezgeted (hova megy mindig ilyen korán suliba, nahát, hova jár ....és szeret oda járni.....milyen kár hogy ilyen sokat kell utazni....persze ilyen csinos lány mellett nem is olyan kár stb.

3. 2. pontot eljátszod még egyszer kétszer lehetőleg más szöveggel és utána elhívod valahova.


Legfőképp szedd össze magad és köszönj, utána már könnyebb lesz.

2011. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!