Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés

Lányok ti mit vesztek Valentin napra a barátotoknak? (:

Vagy ti fiúk minek örülnétek? (:


2011. febr. 11. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Lemerném fogadni, hogy a férfiak nagyobb része semminek...

Amúgy nem vettem semmit, én magam készítettem egy egyedi képeslapot szöveggel.

2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nem vágyok mindenféle giccses sz*rra a barátnőmtől. Inkább egy szuperromatikus, erotikus este kettesben. Na az inkább bejön...
2011. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik jól gondoltam. Bár nem értem miért tud valami olyan, amit valaki szeretettel ad a másiknak giccses xar lenni... de mind1. Ez csak 1 vélemény. Persze ritka az is, hogy két fél között igazi szeretet legyen...
2011. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig készítettem neki valamit, pl. karácsonyra egy dobozt amibe sütöttem sütit, illetve egy kispárnát a mi képünkkel, volt hogy rajzoltam neki, de ha gondolod csinálj neki szív alakú kistortát. Most venni akartam neki valamit, ezért kap egy kék fülhallgatót. De igazából ha veszel akkor is kicsi legyen szerintem :)
2011. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15:59-el értek egyet.

Én még ha egy nem is tudom...egy szívecskés kislányos hajgumit kapnék a barátomtól annak is örülnék :D Egyébként mi nem szoktunk ajándékozni ilyenkor egymásnak, meg évfordulón meg ilyeneken, hanem elmegyünk valahova kettesben, és romantikázunk.

Most Valentin nap alkalmából elmegyünk egy helyre és az egész hétvégét csak kettesben töltjük :)

2011. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat(:
2011. febr. 11. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!