Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósjelöltem nem szól hozzám.

Ha kettesben vagyok vele,vagy ha épp 1 társaságban.Semmikor sem!

Vagy esetleg csak 1-2 szót.

Olyan mintha figyelembe se venne.

Ha főz vmit,nem szívesen eszem belőle,mert eszembe van,hogy eddig hozzám sem szólt,most meg erőlteti belém amit csinált.

A párom azt mondja ne foglalkozzak vele.

Engem bánt ez a helyzet,én sem tudok hozzá úgy viszonyulni mintha minden rendben lenne,mert érzem,hogy nem kedvel.


2011. febr. 10. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

hát legyen benned némi férfi :D és menj oda az anyóshoz és kérdezd meg h mi a rák baja van


19F

2011. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tipp: és ha jó a kaja szard le h rossz az anyós :D


19F

2011. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Több mint 4 éve vagyok együtt a párommal,így 4 éve ismerem az anyósékat.

És eleinte,még szóltunk is egymáshoz,de mostmár szinte egyáltalán nem.

Mindig mérgelődik,és savanyú pofát vág,olyan mintha semminek nem tudna örülni.

Én egy átlagos családban élek,a páromék gazdagok.

Nem merek a páromhoz szólni a jelenlétükben,csak halkabban,és nem is merek a páromhoz érni,de ő nem zavartatja magát a szülei előtt becézget,megpuszil,simogatja az arcom.

És ilyenkor az anyja mindig elfordúl,vagy olyan arcot vág mint akinek ezek nem tetszenek.

2011. febr. 10. 10:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan,hogy csak úgy odamenjek.

Én semmivel nem bántottam meg még eddig soha,mindig ugrok ha valamit csinálni kell,neh az legyen h lusta vagyok.

Figyelembe se veszik!

Még 1 jó szót a 4 év alatt nem kaptam!

2011. febr. 10. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:

hát csezd meg :D ha lesz lányom és ekkora nyúl papucs pasija lesz én a házba nem engedem be :D komolyan növessz már némi tököt :D


19F

2011. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok.

És a párom egyáltalán nem "nyúl",ő kiáll mellettem.

2011. febr. 10. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:

nos az anyósok is lehetnek félszegek, vagy zavarban

ha nyitsz felé az is lehet örülne neked

taktika: dicsérd őt a főztjét, az energiáját, vagy amire látod büszke, légy vele figyelmes, ha van egy saját készítésű akármilye csodálkozz rá, hogy ezt ő csinálta, ez mindenkinek jól esik és magáról mindenki szívesen beszél


ha viszont egy elkeseredett, negatív asszony adj neki igazat, szidjátok együtt a kormányt vagy akármit, ezzel is azt látja, te mellette állsz


stb

2011. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem akarok mellette állni!

Azért amiért így viszonyúlnak hozzám

Semmibe vesznek!

2011. febr. 10. 13:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!