Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, szerintetek?

Figyelt kérdés

van egy lány aki megtetszett ,felvettem vele a kapcsolatot. Azóta kb fél év telt el, és lehet mondani hogy barátok lettünk. És ez a gond hogy csak barátok:( tudhattam volna hogy ez lesz, emrt már amikor megismertem, leszögezte, hogy csak baráti alapon ismerkedjünk. Akkor egyből rávágtam hogy oké..gondoltam majd meghódítom, belémszeret.De nem tudtam hogy ilyen rosszul jövök ki a dologból. Naponta beszélünk órák hosszat, és még ilyen erőssen nem éreztem vki iránt. Mostanában a zuhany alatt, vagy amikor egyedül vagyok, csak rá gondolok, és meg is könnyezem,mert nagyon szeretném hogyha összejönnénk, de sajnos erre nincs esély. Ráadásul még a szerelmi ügyeit is kibeszéljük, hogy éppen ki tetszik neki, és hogy mennyit gondol rá, stb..egyszerűen nem tudom mit csináljak:S ha elmondom neki hogy szeretem, biztos hogy nem lesz olyan köztünk a kapcsolat, mint eddig. ha meg nem mondom, akkor én szenvedek. Mit csináljak, vélemények?:/

17/F


2011. febr. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért félsz attól hogy nem lesz olyan a kapcsolatotok mint most? A mostani is csak egy látszatkapcsolat köztetek, amiben ugyanúgy szenvedsz mintha elmondanád neki és elutasítana.


17/F

2011. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szokásos hiba...

Én is beleestem. Bár a lány sosem mondta, hogy nincs esélyem... Na de mindegy. Az ilyen kapcsolat agyhalál kategóriába esik, minél előbb ki kell mászni belőle. És igen, nem lesz olyan a kapcsolatod vele, mint volt. Vagy ha igazán erős vagy, szépen csönben fokozatosan elnyomod az érzést. Nekem nem ment. Nekem is jobb volt, mikor kikosarazott. Persze utána sosem volt olyan, mint régen...

2011. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
érdekes ez..szívem szerint megmondanám neki mit érzek ,de az agyam pedig azt sugalja, hogy várjak, még hátha van esély..kb fél éve hogy ráírtam, akkor nem jöttem úgy be neki, de idővel lehet megváltozhat, hogyha kedves megértő leszek vele, egy jó barát..
2011. febr. 9. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Már kétszer is végigjártam ezt. Amikor jó barát leszel akkor csak jó barát leszel. Onnan már csak lefelé van és nem fogsz átalakulni a szemében egyik napról a másikra jó barátból álmai férfijává.
2011. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá, hogy megváltozna a véleménye.. De rohadtul sajnállak, piszok rossz dolog ez :(
2011. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember ez bizony a szarügy ilyenkor, nekem is van egy ilyen barátnőm, és én is nagyon szenvedek néha, ha eszembe jut, hogy ő több nekem :( :( :( És igaz, egy idő után már tényleg nem tud rád szerelemként tekinteni, de sztem azért maradjatok jóban mint barátok, hisz az fél siker :)
2011. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xxx77xxx ***** válasza:
Én lány vagyok-és a jelenlegi barátommal is pontosan így indultunk,kivéve,hogy nem szögeztem le neki,hogy nem lehet köztünk több,viszont volt barátom és ismerte is azt a srácot.És ő is nagyon szenvedett,de kitartott ,és végül rájöttem,hogy boldogabb tudnék vele lenni:$ -szóval van ellenpélda,bár,ha a lány leszögezte,hogy semmi nem lehet több...az nem túl jó,viszont én is azt tudnám neked tanácsolni,hogy lépj a lány felé,vagy beszéljétek meg őszintén-akár jól is elsülhet,ha nincs barátja,ha pedig nemet mond,akkor tényleg könnyebb lesz továbbállnod.
2011. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!