Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim? 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom és úgy érzem, hogy nem is lesz, mert nem érdemlem meg. Külsővel nincs gond, talán inkább a belsővel, mert csendes lány vagyok. El nem tudom képzelni, hogy hol ismerkedhetnék meg fiúval. Suliban van 1 aki tetszik, múltkor rám köszönt meg mosolygott is, de nem gondolom hogy tényleg érdekelném szerintem olyan mindenkivel flörtölő típus. Ismerőseim körében nincs olyan aki bejönne, buliban nem lehet ismerkedni... Eddig türelmes voltam, de most már kezdem elveszíteni és rosszul érzem magam, hogy 17 évesen csak kézfogásig jutottam el fiúval.
2011. febr. 9. 21:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


ezt mondom :D vagy is mégse csak a jó pasikat veszik észre alap DE: mindenkinek más a jó pasi :) és lehet h nem a kockás has hu ha hu klassz 1 pasas - lesz a jó pasi :P


19F

2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

kérdező: miért mit csináljunk ?:D már elmondtuk a kérdésre a választ szal nyugodtan dumálhatunk nem ?:D


19F

2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
De nyugodtan dumálhattok engem nem zavar, csak megjegyeztem. :D
2011. febr. 9. 21:36
 34/42 anonim ***** válasza:

Hé, én jó pasi vagyok:DDD

Mondjuk relatív, hogy mi az. De a tükörben szívesen megd.. magam:DD

Ez csak vicc volt:P

2011. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Csak aztán nehogy törölve legyen a kérdés, mert raktam már fel olyan kérdést ami párbeszédbe torkollott és törlés lett a vége. :( >.<
2011. febr. 9. 21:37
 36/42 anonim ***** válasza:

Miért törölnék??

Add meg neki a címed és akkor beszélhettek máshol is:P

2011. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

ne flashelj már te gyerek XD arra értette h mi beszélünk :D ő szted hol beszél ?:D épp emozik XD


19F

2011. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

hallod én is csendeskés (annyira nem) vagyok álltalába, de ma megittak egy pohár tömény fekete KV-t és úgy bepörögtem mint a fene XD Próbáld ki! (KV + Energiaital, az lehet még jobb lenne) XD 3x annyit beszéltem mint máskor, de mondjuk félek az idegen lányoktól szal lehet befüvezek majd a fősulin , oszt hátha adja, meg megnézzük a feromon parfümöt is, egy próbát megér XD

Nah szal pörgesd fel magad!! én azt mondom:)

F17

2011. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Gondolom ettől nem lesz jobb, de ha itt járok akkor már leírom... velem ugyanez van mint veled :/ sőt.. én még életem első arcra pusziján se vagyok túl. Még egy ölelés se volt soha. Szó szerint még nem is értem hozzá lányhoz :S A külsővel nálam sincs gond (persze szépnek sem tartom magam, átlagos vagyok) csak az a külömbség köztem és hasonló korú fajtársaim között (najó ez azért erős. Ezek nem tartozhatnak velem egy fajba...) hogy én nem járok buliból buliba és nem iszok valami kocsmába minden hétvégén, és nem dohányzom. Szívesen mondanám egy szóval hogy: normális vagyok, de sajnos nem tehetem, mert ebben a hülye világban már én számítok kivételnek. Ebből adódik hogy barátom is alig van, de nem értekel. A társadalmat okolom ezért, nem magam :)


17/F

2011. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:09

Csak ne ess abba a hiába, hogy magad fogod selejtnek gondolni.

2011. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!