Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így sohasem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Végtelenül lusta embernek születtem. Azon filózom, hogy elmúltam már 20 is és még nem volt egy kapcsolatom sem. Rengeteget álmodom nőkkel, szexről, mindig mással. Bár sohasem azzal, akivel szeretnék.


Sohasem lesz barátnőm és be kell érnem azzal, hogy álmomban szexelek és vagyok bensőséges kapcsolatban a nőkkel?


21/F


2011. febr. 12. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát... így télleg sose lessz senkid
2011. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen. Lehetsz te szorgalmas is, csak könnyű arra fogni, hogy "lustának születtél". Változz, és biztos nem csak álmaidban fogsz szexelni.
2011. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem értem..h függ össze a kettő?
2011. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék veled!
2011. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az nagyon szar ha álmaidban szexelsz

mert akkor úgy van minden ahogy te akarod

a valóságba pedig nem és emiatt sose fog összejönni semmi

2011. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit tehetnék, hogy még csak ne is álmodjak róla?
2011. febr. 12. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs kocsid, házad, pénzed, stb... addig nem is lesz, köszönd meg a metélteknek!
2011. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18:19 mi köze a kocsinak, háznak a metélteknek a szexhez? :D:D


Kérdező, neked szexre kell valaki, vagy társnak? Mert ha szexre, arra jó a guminő is!

2011. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: te egy szánalmas senki vagy.


Egyéb tanács?

2011. febr. 12. 21:15
 10/11 anonim válasza:

nem vagy egyedül a dologgal, nekem amolyan MSN-es kapcsolatok alakultak, amik jónak tűntek de nagyon rosszak lettek... (a képzelgés itt is megvolt..)

a lustaság nem a legjobb dolog, de ha lesz motivációd (egy helyes lány, akivel szót értesz) talán ez a dolgod is meg fog oldódni

én 24 éves koromig voltam komolyabb kapcsolat nélkül, partykba jártam (még most is) barátommal, és végül összejött valaki, nem volt a legjobb, de tanultam belőle

aztán utána jött még 2 csaj, és végül 26 évesen úgy érzem hogy találtam egy hozzám illőt

1. soha ne mond hogy soha!

2. szerezz barátokat, ha vannak járj el velük olyan helyekre ahol több ember van

3. álomfejtő oldalon láttam, hogy általában nem a kívánt személlyel szexelnek az emberek álmukba, hanem azzal akit nagyon szeretnek (mint barát/rokon stb.) szóval ezen nem is csodálkozom hogy nem azzal álmodsz akivel akarsz :D

4. biztos van hasonlóan lusta lány is :D

5. azért tartsd a mértéket és kétségbeesés miatt nehogy a legrondábbal kezdj ki


remélem segítettem (Rd84)

2011. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!