Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim? 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom és úgy érzem, hogy nem is lesz, mert nem érdemlem meg. Külsővel nincs gond, talán inkább a belsővel, mert csendes lány vagyok. El nem tudom képzelni, hogy hol ismerkedhetnék meg fiúval. Suliban van 1 aki tetszik, múltkor rám köszönt meg mosolygott is, de nem gondolom hogy tényleg érdekelném szerintem olyan mindenkivel flörtölő típus. Ismerőseim körében nincs olyan aki bejönne, buliban nem lehet ismerkedni... Eddig türelmes voltam, de most már kezdem elveszíteni és rosszul érzem magam, hogy 17 évesen csak kézfogásig jutottam el fiúval.
2011. febr. 9. 21:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Ne érezd rosszul magad. Nekem is csöndes lány kellene, ha kellene, vagy vidám és normális. Vagy passz...

Ismerkedni próbálj egy kicsit...És ne hülyékkel meg pedofilokkal.

2011. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

miért baj az ? rá érsz nem hajt a tatár amúgy meg ha tudnád h 1es pasik milyen nőkkel jönnek össze :D huhuuuuuuuu...

nincs azzal semmi baj ha csendes vagy 17 évesen meg bőven rá érsz még nyugi ne az legyen már az etalon aki 13 évesen végig szpta a fél sulit


19F

2011. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
internet , bulikba (lehet ott is azért) menj el és igyál 1 pohár bort hátha jobban megnyílsz utána
2011. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

nálam is hasonlóan állnak a dolgok sajnos:( és ezzel én sem tudok mit kezdeni csak együttérzek veled. még elképzelni sem tudom hogy hol jöhetnék össze vagy ismerkedhetnék meg egy normális fiúval ráadásul én nem is vagyok nagyon csöndes. Én eddig mind olyan fiúknak kellettem akik nem engem akartak csak mindenképpen egy csajt akit lehet d.gni.

17L

2011. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

17l: na igen nagy az isten állatkertje és nem az a fő gond hogy alacsony a kerítés hanem hogy nyitva van a kapu


19F

2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Internettel kapcsolatban nincs jó tapasztalom. Csak a hülye pedofilok találnak meg. x) 2 olyan fiúval találkoztam akiket ott ismertem meg, de rögtön ki is ábrándultam belőlük...
2011. febr. 9. 21:11
 7/42 anonim ***** válasza:
Fenejó dolgotok van, hogy 17 évesen már hattyúhalálát játszhattok...
2011. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
nem hattyúhalált játszunk csak nem értjük hogy ez miért van így. az miért baj hogy szeretnék találni egy fiút aki megbecsül és aki szeret??
2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Így van! Még a végén az lesz mondva, hogy túl sokat akarunk..
2011. febr. 9. 21:15
 10/42 anonim ***** válasza:
Azért nem találtok, mert én olyan vagyok például, de nekem meg nem kell senki. Ez van:S
2011. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!