Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz senkim? 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom és úgy érzem, hogy nem is lesz, mert nem érdemlem meg. Külsővel nincs gond, talán inkább a belsővel, mert csendes lány vagyok. El nem tudom képzelni, hogy hol ismerkedhetnék meg fiúval. Suliban van 1 aki tetszik, múltkor rám köszönt meg mosolygott is, de nem gondolom hogy tényleg érdekelném szerintem olyan mindenkivel flörtölő típus. Ismerőseim körében nincs olyan aki bejönne, buliban nem lehet ismerkedni... Eddig türelmes voltam, de most már kezdem elveszíteni és rosszul érzem magam, hogy 17 évesen csak kézfogásig jutottam el fiúval.
2011. febr. 9. 21:02
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Már vártam az ilyen választ(...).
2011. febr. 9. 21:25
 22/42 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem kellenek trükkös lányok egyelőre:DD

Akarom modnani olyan lányok, akikkel csak trükkel lehet értelmesen kommunikálni.:P

2011. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

uh mert pont azért nem talál ?:D am adok 1 tippet tesó: ne próbálj úgy csinálni mint a ki gyúrt atom csávók :D hanem haverkodj aztán meg szedd föl oszt csá ha máshogy már nem megy amúgy meg: nem tudom mit problémázik ezen mindenki én se vok 1 bred petike :D és mégis ált akad annyi csaj hogy el legyek :) nem tudom miért úgy látszik be jövős náluk ha nem a sarokba sírok azon h épp nincs nőm hanem dumálok velük :D


19F

2011. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
A hattyúhalála-dolgot arra értettem, hogy még csak 17 (!!!) évesek vagytok! Éppencsak a tudatosság küszöbén innen, a gyerekkor közepén, a komoly felnőtt élettől még messze, miközben annyi a dolgotok, hogy bejártok suliba, és nem maradtok ostobák. És ebben a korban vetítitek rá az egész életetekre, hogy "soha", miközben épp csak elkezdődött. Ne az motiváljon, hogy körülöttetek mennyi mindenkinek van, mert azok nagyrésze nem épp az őszinte szelermen alapul, nem is elég érettek hozzá, tehát korai az egész párkapcsolatos dolog, mivel az az őszinte szeleremre lett kitalálva. Ami meg olyan, hogy majd jön, ha jönni akar, és nem lehet erőltetni meg keresni, szóval még krvára ráértek. Ja, és én is tudom milyen érzés nektek, és ennek tudatában mondom ezt.
2011. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

akk sose lesz nőd :D minden csaj trükkös :D csak meg kell találni hogy miben :D


19F

2011. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Úristen és máris kezdik ezt a csak a jó pasikat veszed észre ... hihetetlen pár ember mennyire naív
2011. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
De vannak olyan trükkös csajok, akik bemesélik maguknak, hogy én most trükkölök velük és még akkor is lenne esélyem:DDD Szóval nincs olyan, hogy nincs:D
2011. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

84% nak am igaza van bár 1 picivel azért lehet aktívabb felfogás is :D bár én is azt vettem észre h amikor nem volt csajozhatnékom akk szó szerint 3 csapta a szelet és nem vágtam miért :D komolyan :D vmi mégis erre késztette őket engem meg nem izgat :D örülök neki szarom le h miért bár mivel épp nem voltam rá vevő .. XD bezzeg mikor vevő lennék rá :D


19F

2011. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
De jól elbeszélgettek itt..:D
2011. febr. 9. 21:31
 30/42 anonim ***** válasza:

Én sem mondom, hogy "nyugi előtted az élet", mert tudom milyen érzés volt nekem is az ilyen szövegeket hallgatni. :-D


Bár igaz, annak már 35 éve. Aztán végülis találtam párt magamnak, lett 4 gyermekünk, a legkisebb is idősebb mint te.


Szóval csak azzal akarlak megfenyegetni, hogy reszkess, mert rád is valami hasonló sors vár! :-)


Pedro

2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!