Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tremoros kérdése:

Ezt most miért csinálja?

Figyelt kérdés
jóvan tudom hogy csak 14 éves fiú vagyok nemkérek hülye kommenteket h jajjde fiatal vagyok köszönöm :D...nah szóval összejöttem 1 csajjal 3 hónapig sülve főve eggyüttvoltunk minden nap mondta h szeret meg minden 2 hete meg levegőnek néz...nem közölte az okát hogy miért hiába kérdeztem meg tőle 100szor is még a szakítást is felvetettem de azt mondta h kellek neki és nagyon nemakar...akkor most hogyvanez?
2011. febr. 9. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Kis taknyok vagytok mindketten.

Ennyi a magyarázat.

2011. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert te ilyen 20 éves gyurminátor vagy igaz?...hülye vagyok a témához de szerintem teis ha ezen az oldalon pásztázol szóval befoghatod te név nélküli barom
2011. febr. 9. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

"A fű zöld, az ég kék, a nők titkolóznak."


Egyébként meg vagy több f@szra játszik, vagy egy mocsok érzelmi zsaroló, vagy szimplán éretlen kis p.icsa.


Ne kérdezd tőle többet az okát, annál jobban enm fogja mondani. Nézd te is levegőnek őt, hátha kapcsol. Ha meg nem, hát... előtted az élet. :)

2011. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jajjde fiatal vagy még... És persze hülye is.
2011. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező másféllel vagyok csak idősebb, segítek ha tudok.

Kevés infót adsz meg, 1000 + 1 oka lehet, lehet csak azt szeretné hogy hajts még, lehet, hogy ott akar hagyni csak nem akar megbántani, lehet hogy van vkije és nem tud köztetek dönteni. Az is helet hogy stikkes picit a csaj. Meg kell vele beszélni.


Az elején meg kell beszélni valamit, amit elszalasztottál (szerintem) ŐSZINTESÉG, AKKOR IS HA FÁJ !


Mindennél fontosabb.

Sok sikert :)

2011. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!