Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Van barátom 3 hónapja és 1-2 hónapja az egyik osztálytársam hajt rám amit én is visszakezdeményezek . A barátom nemtud róla de én kicsit vonzódoma sráchoz sőőt egyik hétvégén buli volt és ő is ottvolt. Egész végig kézen fogva jártunk mindenhova senkivel sem táncoltam aznap csak vele. És sokszor hajtogatta Hogy csak egy osztálytárs vagyok ez jelent valamit? De nemtudom eldönteni hogy ezt most jófele mondta jó értelemben? vagy roszzfele? Barátnőm születésnapján egymás ölében feküdtünk, beszélgettünk. Nem tudom mit tegyek.. Lehetne köztünk egyáltalán valami? Egyáltalán érez irántam valamit?
2011. febr. 8. 21:09
 1/3 Tomika90 ***** válasza:
te egy kis k.rva vagy...a tanácsom ezesetben hogy akaszd fel magad
2011. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rühös lotyó
2011. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy lotyó, csak fiatal és tapasztalatlan.

vigyázz magadra! Amiket írsz, abból az tűnik ki, hogy Téged könnyen ki fognak használni a fiúk. Aztán meg majd ott maradsz kiborulva...

amit a fiú mondott, nem jó értelmű kijelentés. ezzel azt mondta, hogy szórakozásra kellesz neki, nem tervez Veled komoly dolgokat. (persze ettől még kialakulhat valami közöttetek, ha ő nem is akarja még komolyan)

A helyedben megvárnám amíg valami ilyet mond nekem: Veled akarok lenni, mert még sose éreztem magam olyan jól, mint amikor a kezedet fogom".

Mert bizony, ez nem mese. A valóságban is mondhatnak ilyet az embernek.

Ehhez azonban, célszerű nem beleülni a fiúk ölébe, csak úgy...

Elég lesz akkor ezt tenned, ha már kimondta ezt a mondatot.

Addig inkább, csak beszélgess Vele.

Ha viszont valami hasonlót hallasz, mint amit mondtam, ne tétovázz!

2011. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!