Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? Teljen kikészültem:S

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vunk 1,5 éve.Nagyon szeret és én is őt. De állandóan flörtöl csajokkal és nem egy olyan üzenetet láttam h azt írta a csajoknak h sokat gondol rájuk meg hiányzol meg iesmi. Azt mondja h ez nála csak szórakozás de nekem ez iszonyúan fáj. Már többször is volt. Megbeszéltük és folytattuk mindig megígérte h nem csinál iet többször.De nem bírja ki. Engem teljesen kiborít.:(Mi a véleményetek erről.Közben tom h szeret mert érzem is mindent megtesz értem de amit csinál kikészít teljesen.Adjatok vm tanácsot pls!:(
2011. febr. 8. 14:01
1 2
 1/12 Fülünyúl ***** válasza:
68%
Link alak, dobd a p.icsába.
2011. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
így van. ez nem szerelem, a részéről.
2011. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 lucius666 válasza:
54%
Teljesen igaza van, az előttem szólóknak! Ennek így nincs sok jövője!
2011. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hogy tesz meg mindent érted, ha közben ezt csinálja? ://
2011. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az agyam nekem is ezeket mondja..de a szívem..:S...de ha tudnám h nem szeret annyira könnyebb lenne..ráadásul távkapcsban vunk :S de jövőjét is velem tervezi..ami azt jelenti h kb 3 hónap múlva összebútoroznánk
2011. febr. 8. 14:12
 6/12 Moszuke ***** válasza:
70%

én is ilyen vagyok és még is fülig szerelmes vagyok a páromba.. egyszerűen jó érzés poénkodni más lányokkal.. és sokszor ezek a lányok ugyanúgy foglaltak vagy vmi... ez nem jelent semmit.

viszont az én kedvesem is szóvá tette, hogy nem komálja amit teszek... én próbálok mostantól erre odafigyelni...


ha csinálom úgy teszem hogy ő ne tudjon róla.

nem hiszem hogy bűnt követek el, mert nincsenek rossz gondolataim, nem kacsintgatok kifelé, nem flörtölök komolyan, csak viccelek és barátságból teszek mindent.

nekem a kedvesem az egyetlen és örök. a többi csak haver, barát, vicc.

de hát amiről nem tud az nem fáj neki.

nem akarom, hogy fölöslegesen féltékeny legyen rám.


nekem akad pár havercsaj és 1 barátcsaj.. a barátcsajra féltékeny erősen a párom... na.. hát ha vele msn-ezek akkor azt inkább meg se említem a páromnak.

elmesélte a párom hogyx attól fél ha vkit megismerek jobban akkor majd az jobban tetszik nekem mint ő.. bla-bla.. hogyne..-.-:D

nem akartam nagyon letámadni hogy fasság amit mond, csak finoman mondtam el neki.

igazából... ez a barátlány annyira ismer engem ahogy más ember sztem sose fog. mert ő ismerte a régi énem és a mostanit is, de ettől függetlenül nem tekintek rá nőként.

már régebben bepróbálkoztam nála, többször visszautasított sikerült ésszel túllépnem és azóta szent a barátság és sérthetetlen.


na.. ezt most vedd úgy mint ha a pasid írta volna:D

bár tény, hogy a flörtölés mértéke is sokat számít... én csak finoman csinálom.

2011. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bármiről van szó..egyet köhintek és már hozza azon van állandóan h örömet szerezzen nekem és minden tökéletes kivéve ez a dolog amit csinál...:S
2011. febr. 8. 14:14
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tom te hogy flörtölgetsz de az én pasim olyanokat írt féjszen hogy hiányzol sokat gondolok rád meg msnen h eljátszadozna vele meg ienek..volt már olyan is h egy csajnak azt írta h szereti és h mennyire tökéletes ..erre pasim azt mondta hogy csak jó a férfiegojának és csak azt mondta mit a csaj hallanni akart..persze:/
2011. febr. 8. 14:17
 9/12 Moszuke ***** válasza:
69%

áh ilyet sose írnék/mondanék más nőnek a páromon kívül.

tényleg csak vicc szinten... ilyenek:

szia szívem, aludj jól álmondj velem, büntess úrnőm!, popóra pacsi?, kedvesem, aranyom, babám, ágyasom, k*rvám, megduglak még ma, és egyéb ilyen szarakodások.


ezeket nem lehet komolyan venni... amit a te párod ír az egy fokkal "keményebb".. de lehet hogy ő is csak viccel.


nálam az amit a párod csinál már túl van a vicc határán.

2011. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak van igaza. Ha szeret(ne) akkor nem flörtöl(ne) más lányokkal.


Ha összebútoroztok, akkor is ezt fogja csinálni? Na nem komolyan, csak úgy megszokásból...


Szerintem keress valakit, aki TÉNYLEG szeret!


Pedro

2011. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!