Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem. Ez megteszi?

Figyelt kérdés
volt páromtól tiltottak, nagyon kemény dolgok voltak. kikészültem. és most elhagyott. elvesztettem mindenkit magam körül aki fontos volt és most tök egyedül maradtam. ha túladagolom magam akkor nem tudják megmenteni az életem ugye? mert ha tablettát szedek be, akkor kimossák a gyomrom, de ha tűvel adom be akkor tutira vége ugye?
2010. dec. 6. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyenre gondolsz, tedd csak meg, nem vagy ép eszű...


NEHOGYMÁR MEGÖLD MAGAD!!!! az idő a legjobb gyógyszer

2010. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye vagy, azért, inkább menj aztán kezeltesd magad. Milyen férfi az, aki öngyilkosságba menekül? Ne tedd meg, mert senkinek nem lesz jobb tőle. Amúgy meg tudnak menteni ha túladagolod magad, szóval ne próbálkozz, mert csak szarabb lesz.
2010. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok benne biztos, de szerintem ha elég nagy adagot nyomsz be, akkor tuti a siker.

Csak hajrá.

A szeretteidnek biztosan jobb lesz, ha megteszed. Igaz, hogy K*BASZOTTUL fog nekik fájni, de ez végül is kit érdekel. Gyenge az idegrendszered, rinyap*csa vagy, hajrá, csináld. Jobb lesz nekik nélküled, meg az önzőséged nélkül.

Hülye p*csa. Feküdj le, és aludd ki magad.

2010. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Senki miat sem szabad öngyilkosnak lenni! Aki megteszi az egy gyáva önző senki a szememben, meg kb mindenkiében! Nézz szét a neten mik vannak a világban, mennyi nyomor, szenvedés! Rájösz egyből, hogy egy szakítás semmiség! Ok most sz*r, de ez elmúlik!
2010. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

úgyse teszed meg... én lebeszélni nem foglak a te /nyomorúságos/ életed

állj talpra és szedd össze magad

amúgy igen tutira vége, de ahhoz sokat kell nyomni

2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosok a pokolba kerülnek, és újra, és újra, megszenvedik, mert nagyobb bűn, mint a gyilkosság! Ne b@sszál már ki magaddal ennyire, ember!
2010. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sétálj fel az autópályára és ugorj egy kamion elé!


De ha már úgy is öngyilkos akarsz lenni , akkor előtte tedd már meg nekem légy szíves, hogy 1-2 embert megölsz előtte mert pár ember csípi a csőrömet aztán neked úgy is mindegy...

2010. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Jajjmár most azt várod, hogy lebeszéljünk róla és sajnáljunk? Annyira nem bírom az ilyet ... aki megakarja tenni, mert ennyire gyenge, gyáva, és önző az meg is teszi, nem pedig rinyál itt ... SZÁNALMAS !!!

És ha fájlalja a pici szíved az igazságot amit írtam, nyugodtan pontozz le, de hányni tudok az ilyen emberektől!!

2010. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szerintem senkiért nem éri meg öngyinek lenni. de ha már ezt választottad akk sztem jó ötlet h beadd magadnak. nem érzel semmit elveszted az eszméletedet habzik a szád (de erre már nem fogsz észhez térni) aztán rövid idő után leálla a szíved. sok sikert. (Y) de én pár hülye pecs miatt nem nyírnám ki magam. de te érzed.
2010. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!