Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészültem, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem, mit csináljak? Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

2 hónapig jártam egy sráccal, aztán elmondta, hogy még lehet ha szerelmes a volt barátnőjébe. Amikor, mondtam, hogy akkor ennek semmi értelme, akkor azt mondta, hogy csak hatással van rá, nem igazán tudja, hogy mit érez iránta, de tudja, hogy velem akar lenni, kedvel stb. Én úgy gondoltam, hogy jobb ha szakítok vele, ha ennyire nem tudja mit érez a másik iránt. Most együtt voltunk egy buliba, megfogta a kezem beszélgettünk apróságokról, néha észrevettem, hogy a közelembe van néz stb.

De amikor egy körútra indultam a szórakozóhelyen láttam, hogy egy lánnyal táncol eléggé közel egymáshoz..irtó rosszul esett, a barátnőim szerint csak játssza az agyát, hogy ő jól van de én azt hiszem, hogy tényleg jól van és leszarja az egészet..

Vajon mi az igaz? Most mit tegyek?Olyan rossz volt látni, úgy... :(

Hogy lépjek túl rajta? és úgye ez a legjobb ha túllépek rajta? Mit gondoltok az egészről?


2011. jan. 22. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp lépj túl rajta, mert semmi értelme, hogy olyanra pazarold az idődet, akinek nem számítasz annyira, hogy kinyögje, mi a helyzet... Kétlem, hogy ha téged akarna, akkor mással táncolna.
2011. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a srác tényleg elkeseredett az ex miatt, jelenleg kapaszkodót keres egy másik csajban, egy biztos pontot, aki mellette van, és ahogy látom, az egyenlőre mindegy, hogy ki.


örülhetsz, hogy őszinte volt veled, ő még nem képes tiszta új kapcsira, mást szeretni, mert az előzőn még nincs túl


ez csak annyit jelent, ha az ex felbukkanna újra, tuti kibékülne vele

2011. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ez már vagy 2 éve volt, és csak hatással van rá(ami úgy látom h pont elég...), a lány meg már külföldön él.
2011. jan. 22. 11:03
 4/12 anonim ***** válasza:

nyilván megunt már téged. nem kellesz neki arra amit akar most.

mi pasik ilyenek vagyunk, kitalálunk minden hülyeséget, hogy lekoptassuk a csajt.


ha visszafogad, akkor megint koppanni fogsz!!! vigyázzál

2011. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én dobtam őt!!!

Ő folytatni akarta.

2011. jan. 22. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:
ne fogadd vissza semmi pénzért sem, fog igérni majd fűt fát..
2011. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az én barátommal mi is így kezdtük

én elmondtam neki a következőt:

amíg egy csaj miatt keseregsz, addig elmész olyan mellett, akivel lehet százszor boldogabb lennél és kihagysz ziccereket!


aztán elmondtam neki, hogy táncoslány akarok lenni.



nos ezek megtették a kellő hatást. foggal körömmel kapart utánam. jelenleg a vőlegényem ;)

2011. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hát nem minden fiu ugyan olyan en is fiu vaok es enis szeretek valakit de nem viszonozza lassan4 honapja nem láttam csak eggy ket pillanatra es a hab a tortán eggy masik fiuval van nekem mondta mar fcen hogy ott hagyta stb....de en nem tudom el feledni fogtam azota jo par lanyt es meg mindig ot szeretem de amikor meg csokoltam valameket jobban vágytamvolna annak a lanynak a csokjára mitbarki mas

ha szereted szerintem sosem felejted el de lehet hogy o tull lepett rajtad legeges legvegsokig probald meg de akkor is ot fogod szeretni meg ha massal is vagy

2011. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem igazán értem, mit akartál mondani..?
2011. jan. 29. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem azt akarta írni, hogy ő könnyebben túl teszi magát rajtad, mert te lehet sokáig vissza sírod őt, tapasztalata szerint

tehát szerinte halott ügy az egész

2011. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!