Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészültem, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem, mit csináljak? Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

2 hónapig jártam egy sráccal, aztán elmondta, hogy még lehet ha szerelmes a volt barátnőjébe. Amikor, mondtam, hogy akkor ennek semmi értelme, akkor azt mondta, hogy csak hatással van rá, nem igazán tudja, hogy mit érez iránta, de tudja, hogy velem akar lenni, kedvel stb. Én úgy gondoltam, hogy jobb ha szakítok vele, ha ennyire nem tudja mit érez a másik iránt. Most együtt voltunk egy buliba, megfogta a kezem beszélgettünk apróságokról, néha észrevettem, hogy a közelembe van néz stb.

De amikor egy körútra indultam a szórakozóhelyen láttam, hogy egy lánnyal táncol eléggé közel egymáshoz..irtó rosszul esett, a barátnőim szerint csak játssza az agyát, hogy ő jól van de én azt hiszem, hogy tényleg jól van és leszarja az egészet..

Vajon mi az igaz? Most mit tegyek?Olyan rossz volt látni, úgy... :(

Hogy lépjek túl rajta? és úgye ez a legjobb ha túllépek rajta? Mit gondoltok az egészről?


2011. jan. 22. 10:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
járj áll el szórakozó helyekre elöszor is haverokal vagy családodal amék szimpatikusabb keresd a társaságot beszéljétek meg elözsör is a fiuval hogy msot mitt is akar bár szerintem csak szopatot i m sorry akkor de nem lehet tudni ki tudja lehett hogy csak féll az érzéseitoll én nem tom de nem is tudod meg adig amig lenem tisztázátok a dologkatt és ugy van hogy nem jon ösze a dolog akor disco haverok táraság melo ezt ajálom neked én nekem amíg szerelmes voltam és szakítás után én mindig ez segitett nekem föleg amikor van egy igaz barátod akivel mindent meg beszél hetel és adrá tanácsott de nekem ez segitett fiuzni adig nem fogsz tudni amíg teljesen ki nem ábrándulsz belöle
2011. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mit szóltok ha azt mondom megoldódott az ügy? :D


Fura, hogy ennyire vak voltam,és ennyire nem láttam mi folyik körülöttem, dobtam és azután csak kicsit beszéltünk, de kinyilt a szemem és örülök, hogy dobtam így a büszkeségem is megmaradt és volt 2 nem unalmas hónapom. :D


Már túlléptem rajta, azóta rengeteget ismerkedtem és nagyon jót tett. Jelenleg randizgatok, nem zárkózom el senkitől és nagyon boldog vagyok.


Ezt azért írtam le, hogy ha valaki majd szakít a barát jával-barátnőjével ne világvégeként élje meg, mert amikor egy ajtó bezárul, akkor több nyilik ki egyszerre :)

Köszönöm a válaszolóknak, mindenki hozzásegített ahhoz, ahol most tartok.

Pusziiiiiiiii :D

2011. febr. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!