Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem. Ez megteszi?

Figyelt kérdés
volt páromtól tiltottak, nagyon kemény dolgok voltak. kikészültem. és most elhagyott. elvesztettem mindenkit magam körül aki fontos volt és most tök egyedül maradtam. ha túladagolom magam akkor nem tudják megmenteni az életem ugye? mert ha tablettát szedek be, akkor kimossák a gyomrom, de ha tűvel adom be akkor tutira vége ugye?
2010. dec. 6. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne csináld!

Tudom, hogy most nagyon sz*r, de bírd ki!

Vagy legalább várj egy hónapot, ha utána is minden marad ugyanúgy, akkor gondold végig csak ezt.

Lehet, hogy furcsa, de aki öngyilkos lesz, az valójában nem gyenge, mert ahhoz, hogy megtedd, nagyon nagy elhatározás kell. Én nem hiszek abban, hogy emiatt pokolba kerülnél, vagy ilyesmi, de ettől függetlenül, idővel minden jobb lesz.

Ha van rá lehetőséged, akkor utazz külföldre egy időre, ha nem akkor is foglald el magad mindenfélével, ne ezen rágódj. Gondolom még elég fiatal vagy, szóval tényleg nem éri meg.

Ha segíthetek, akkor írhatsz nekem ha gondolod:)

2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Ne csináld! Gondolj arra, hogy ennél már csak jobb lehet! Hidd el, hogy jobb is lesz! Gyorsan elmúlik a fájdalmad és a levertséged. Dühös vagy és elkeseredett. De nem ez a megoldás. Próbáld meg elterelni a gondolataidat. Foglalkozz valamivel amit szeretsz. Sportolj, hallgass zenét, nézz filmet. Biztos van valami hobbid is. Ez ilyenkor segít.

MINDEN RENDBEN LESZ! MEGLÁTOD!

2010. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
...és hidd el még sok emberrel fogsz találkozni, akiket érdemes megismerni.
2010. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ki ne ugorj valami elé, mert ő járja meg jobban, nem te...
2010. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tutira akarsz menni ne gyógyszerrel próbálkozz. Autó elé se ugorj ki, mert balesetet okozol, metri elé se, mert akkor meghal a közlekedés, és másoknak kényelmetlenséget okozol. Ha elég magasról ugrasz le (mondjuk fejjel lefelé) az elég tuti, biztos nem éled túl, bár ha valami járókelő, netán egy kisgyerek meglátja a szétloccsant fejedet, akkor elég nagy trauma lesz számára, úgyhogy ez se jó.

Én amondó vagyok hogy szerezz pénzt és vegyél mondjuk heroint, azzal elég könnyen túladagolhatod magadat, ne otthon csináld, hanem menj el valami elhagyatott helyre, nehogy túl korán megtaláljanak és kórházba vigyenek.


Egyébként nevettséges vagy, szedd össze magad, állj talpra és nyomulj előre, hidd el rengeteg embernek a tiednél sokkal nagyobb problémái vannak minden áldott nap, nézd meg az egyedülálló anyákat, akiket egy együtt leélt fél élet után hagyott el a párjuk egy másik nőért és most éhbérért dolgoznak, hogy eltartsák valahogy a gyerekeiket, és az a legkisebb gondjuk hogy van-e párjuk vagy sem. Vagy nézd meg azokat akiknek pl valamilyen balesetben meghalt az egész családjuk és egyedül maradtak, mondjuk egy többmilliós lakáshitellel a nyakukban, és arra várnak mikor mehetnek a híd alá, vagy nézd meg azokat, akik jelenleg is a híd alatt vannak, és az egyetlen örömük az életben az a napi másfél liter kannásbor, amire a fagyban, mások előtt megalázkodva koldulják össze a pénzt, és ami a lassú kínhalálukat is okozza egyben.

Úgyhogy szedd össze magad, párod majd lesz másik, barátaid is lesznek, menj el fodrászhoz, vegyél pár új ruhát, keress egy jó munkahelyet, vagy csatlakozz valamilyen közösséghez, járj el szórakozni, vagy csak vesd bele magad a tanulmányaidba, és hidd el hogy ahogy minden csoda 5 napig tart, úgy minden mélypont se tart a végtelenségig!

Ha egyedül nem megy, keress meg egy pszichológust, nem szégyen, ellenben ha öngyilkosságot kísérelsz meg, és túléled, azzal kiváltasz magadnak a magyar jogaszabályok értelmében egy csinos kis ágyikót a zárt osztályon pár hétre.

2010. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem hogy mi megy tutira mert nem akarok a pszichiátrián kikötni
2010. dec. 8. 15:04
 17/21 anonim válasza:
EMBER! Csak egy életed van!
2010. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
de semmi jót nem látok benne ezért nem akarok élni vele
2010. dec. 8. 15:22
 19/21 anonim válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, hogy elhagyott egy olyan valaki, akit nagyon szerettem és úgy éreztem , hogy mindennek vége . Nem ettem, nem ittam, csak sírtam , munkába sem mentem , majdnem kirúgtak... Én is öngyilkos akartam lenni, mert úgy éreztem senkinek sem hiányoznék, de ez nem igaz ! Ne csináld , csak most látod ilyennek a dolgokat . Járj inkább emelt fővel , ne hagyd , hogy valaki vagy valami végezzen veled ! A drogokat és a hasonló hülyeséget meg felejtsd el !!!
2010. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
és miért nem lettél az? hogy vészelted túl?
2010. dec. 8. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!