Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészültem. A gyógyszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem. A gyógyszerek segítenek?

Figyelt kérdés
a kapcsolatom miatt kikészültem, mert vége lett meg amiket eddig is csinált. Az antidepresszánsok segítenek meg a nyugtatók meg az altatók?
2010. okt. 11. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17 vagy?
2010. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 miért???
2010. okt. 11. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem szednék soha ilyeneket. Ha egyszer elkezded, jó eséllyel egész életedben rájuk leszel szorulva.
2010. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne szedj be semmit, nem éri meg! tom h ez nehéz de erre csak az idő a megoldás... :S
2010. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek semmit sem segítenek. Ne szedj ilyeneket soha.
2010. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majdnem bingó. Azért, mert tipikusan ebben az életkorban gondolják azt, hogy egy pasi vagy csaj nélkül megáll az élet, összedől a világ és meg kell halni. Hülyeség.
2010. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem én gondolom így, kívülállók mondták h jó lenne valakihez fordulnom
2010. okt. 11. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
igen,igazuk van. jó lenne valakihez fordulnod.de sem szerintük, sem szerintem nem a gyógyszerekhez
2010. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja persze, fordulj valakihez, de gyógyszert magadtól ne vegyél be és az a pszichológus sem gyógyszert fog ajánlani első körben. Vagy te is így gondoltad, csak félreérthetően írtad?
2010. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"nem én gondolom így, kívülállók mondták h jó lenne valakihez fordulnom"


Család, rokonok, barátok.

2010. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!