Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom a tehetetlenséget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom a tehetetlenséget, de cselekedni sem merek. Hogy szakítsak?

Figyelt kérdés
Már 6 éve együtt vagyok a párommal, 16 évesen jöttünk össze nagyon fiatalon. Ő volt az első igazi akihez tudtam érzelmileg kötődni, de a helyzet megváltozott mára, elmúlt minden és egyre elviselhetetlenebb mostanra.Ső elég féltékeny természetű pedig nincs rá oka, nem tettem semmit az elmúlt 6 évben, hogy okot adjak rá.Minnél jobban bizonyítom azt, hogy bízzom bennem annál rosszabb a helyzet.Úgy érzem elszalad felettem az idő és lemaradok minden fontosabb dologról.Nagyon rossz rágódok úgy telnek el a napjaink, hogy egyszer veszekedünk máskor semleges minden.Néha már bele tudnék örülni ebbe a tehetelenségbe, már szívem szerint most mennék de nem tudom, hogy hogy is kezdjem el.Valami visszatart, pedig már érzem nem szeretem.Pedig már többször is mondta, hogy ha nem szeretem fejezzük be, de ilyenkor nem tudom elmondani az igazságot.Kérlek segítsetek.Köszi egy tehetetlen lány
2009. febr. 9. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon nehéz és nagyon komoly dolog. őszintén kell vele beszélni. ha úgy érzed már nem működik és semmi esélye hogy újra fellángoljon az a bizonyos tűz. akkor le kell ülni vele és nyugodtan megbeszélni. lehet hogy a megszokás az ami nem tudja veled kimondatni azt a bizonyos szót. gondolt át hogy tényleg ezt akarod e. és nagy levegő és vedd rá magad. de ne bántsd meg nagyon. el lehet csendben is válni.sajna ennél többet nem tudok mondani.

sok sikert és Kitartás!

2009. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de olyan nehéz ennyi idő után véget vetni egy kapcsolatnak.De muszáj lesz minnél hamarabb, csak nem érzem magam elég erősnek.
2009. febr. 9. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen. Mindig ilyen kapcsolatról álmodnék hogy sokáig együtt maradunk, de pár évvel később mindig megváltozik valamelyik fő :S:S Hát ssajnos már nem teljesen olyan mint eddig. De min veszekedtek? Nem értem min lehet veszekedni nap mint nap. Meg ha semleges a nap akkor valamelyikőtök vigyen bele egy kis romantikát estére vagy valami. Ne add fel. Lehet most csak igy állsz hozzá mert egy kicsit lelankadt a tűz. De 6 évet igy eldobni nem kéne.
2009. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy csak a megszokás tart vissza. Nagyon nehéz lesz, de le kell ülni és megbeszélni. Nem hiszem, hogy vissza lehetne ezt fordítani. Azért igyekezz, hogy annyira ne bántsd meg! Kitartás.. leginkább neki.
2009. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Mi 7 évig voltunk együtt sokat veszekedtünk és azért bőven volt megszokás az egészbe így 1-2 nap múlva mindig kibékültünk majd össze házasodtunk hát nem tudom mit vártam talán csodát de szegénynek nagyon elszállt az agya azt hitte már nem is kell velem foglalkozni egy kicsit se hiszen összeházasodtunk és úgyse fogom otthagyni 3 hónapja voltunk házasok mikor teljesen elegem lett az egészből az ország másik végére mentem dolgozni hétvégente jártam haza és hihetetlen jól éreztem volna magam nélküle ha nem telefonálgatott volna folyamatosan a hétvégi pihenésem arról szól hogy balhéztunk mert én biztos megcsalom (persze ő nemzetközi áruszállító volt) aztán egyszer csak mikor épp melóztam erőt vett magán az egyik netes oldalon kikereste azokat az ismerőseim közül akikkel melózok pasikat és kivétel nélkül mindegyiknek egy eléggé cifra levelet írt soha nem éreztem magam annyira rosszul mint másnap mikor sorra jöttek oda hozzám hogy ez most mi volt és szinte sokkot kaptam mikor mesélték miket írt nekik a férjem nah itt szakadt a kötél haza mentem össze pakoltam az összes cuccát majd beadtam a válópert és megismerkedtem egy nagyon édes pasival akitől 2 hónap múlva baba lesz és nagyon örülök neki hogy akkor ott véglegesen tudtam lépni és így nagyon boldog tudok lenni végre egy másik kapcsolatba

2009. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászoló, mennyire igaz amit írtál rám is, ha nem vagyunk egymás közelébe akkor arról szól ha beszélünk telefonon, hogy hol vagyok, kivel vagyok, hova megyek, és természetesen veszekedés a vége.Mindig azzal jön, hogy jó lenne még ha aggódna valaki értem de ez engem nagyon idegesít.Csak cikis helyzetbe hoz állandóan.Nagyon feszült leszek és elmegy mindentől a kedvem.
2009. febr. 9. 22:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és én is jól érzem magam nagyon nélküle, komolyan az jobb ha nem vagyok vele.Sokkal felszabadúltabb vagyok, önmagamat adhatom.
2009. febr. 9. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom mivel a barátod ennyi év után sem tudta normális keretek között tartani a féltékenységét, ez nem okozat, hanem ok.

Ok arra, hogy ne legyetek együtt, mert ez az elhidegült kapcsolat jele, hogy mindig a rosszat keresi a másikban.

2009. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma kedves kérdező? Tudod, hogy mit akarsz, csak valamilyen megfoghatatlan és elmagyarázhatatlan indok miatt mégsem lépsz. Ez a dolog a megszokás. Ha nem lépsz, és - ezt ne vedd magadra - továbbra is ilyen tutyimutyiként viselkedsz, nyalogatod a lelki sebeidet semmi nem fog változni. Csak sokkal jobban fogsz szenvedni. Tisztázd le magadban mire van szükséged és a szívedre hallgass ne az eszedre.
2009. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból mondom,nekem is volt ilyen kapcsolatom,bár nem húzódott el ennyi ideig,de ez csak egyre rosszabb és rosszabb lesz,az már csak rjatad múlik mennyi időt pazarolsz még rá,én azt javaslom állj elé és ird le ezt amit leirtál ide.Meglátod nagy kő esik majd le a szivedről,neked is jobb lesz és őt is elengeded.Sok szerencsét
2009. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!