Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan idézet amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan idézet amit egy fiúnak lehetne írni, a lényege az legyen, hogy merjen cselekedni? És tegyen is azért amit szeretne (engem)?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, PLííííZ
2008. okt. 13. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

. Torta recept: 1/2 óra csók, 5dkg simogatás, 5dkg szerelem, 1 banán, 2 tojás, 15 perckeverés, 1 sóhaj, 1 csepp tejszínhab.Na? Megcsináljuk?



Életem nem élhetem, ha nemi életem nem veled élhetem!



Szeretnélek érezni csókjaiddal lélegezni. Simogatni arcod csókolni szád. S várni hogy végre együtt lehessünk már.



Gyakorlunk matekot? Téged meg engem összeadnánk,ruháinkat levonnánk, lábainkat eloszthatnánk, és mi sokszorozodhatnánk!



Úgy szeretnék néha vándor felhő lenni, suttogó széllel, hozzád elrepülni.

Szép szemedbe nézni, csókolni a szádat, s veled tölteni hosszú éjszakákat.



(ird majd még h melyiket választottad:))

2008. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megpróbáltalak levegőnek nézni ...de rájöttem h levegö nélkül nem tudok élni
2008. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy mi lenne, ha simán leírnád, h mit akarsz? Mi fiúk nem nagyon vagyunk oda az extra körökért :)

Százszor többre értékeljük az egyenes, nyílt beszédet.

2008. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Az első válaszolónak: Még nemválsztottam, de ahogy meglessz melyik megírom, és nagyon jók:) Köszi mindenkinek. A 3.-nak pedig: Az a srác, pont kivétel, ő is mindig idézetekkel bombáz. Úgyhogy venni fogja. Amúgy tudom, hogy a pasiknak Csak a nyílt beszéd fogható fel (bocsi). De ez tényleg ígyvan:P
2008. okt. 13. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy ne legyen köztünk semmi...... se ruha se levegő.
2008. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, mi nem értünk a finom utalásokból, mi nem értünk az egyértelmű utalásokból, ha azt mondod, hogy nincs semmi baj, akkori mi elhisszük neked :)
2008. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha egyik sem tetszik,akkor írd be a Google-ba.Egyébként szerintem is jók amiket ideírtak:)
2008. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!