Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes lenne így cselekedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne így cselekedni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki mostanság került be a baráti körünkben. nagyon helyes srác. egy buliban az egyik barátnőmnek is megtetszett és alakult is köztük valami, ott azt gondoltam ennyi, a barátnőmé lesz, de aztán egy következő buliban barátnőmet már nem nagyon érdekelte a srác, mert van egy másik kiszemeltje. A srác kicsit levolt lombozódva, mert nem értette, h mért nem foglalkozik vele barátnőm, de az este folyamán vhogy kezdtem összemelegedni vele, végül együtt is aludtunk..., mindig msn-ezünk, és nagyon jól elvagyunk, teljesen összhangban vagyunk. De ha mondjuk esetleg összejönnénk, az nem lenne gáz? csak, mert, h csak a barátnőm kavart vele. Hogy venné már le ezt a szitut, h most meg én? Barátnőm beszéllt azzal a barátnőmmel, h mi a helyzet, de azt mondta, h nem tudja mi lesz, mert ha mondjuk nem jön össze azzal a másik sráccal... áhh nem értem én ezt az egészet... összejöhetnénk mi valaha? :/
2009. aug. 12. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt beszéld meg a barátnödel!!
2009. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan gyere vele össze ha tudsz, b.nőd meg menjen a másikhoz... ha meg nemjön neki össze az akkor meg szivás...

De legalább te boldog leszel:)

2009. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bar eleg reszletesen leirtad megsem teljes a kep...

A jelek szerint ti jol kijonnetek szoval nem tunik ugy h barmi akadalya lenne h ne jojjetek ossze. DE...

Bar sejtesem az h meg fiatal vagy, ezert mindenkepp fontosnak tartom h megemlitsem a baratsagrol alkotott velemenyem:

Igaz barat (tobb eve tarto kapcsolat), akire a legnagyobb bajban is szamithatsz, nem sok van egy ember eleteben. Ha ugy erzed h a baratnod egy ezek kozul, mindekepp tisztazd vele a helyzetet, mert kesobb csak galiba lehet belole. Rengeteg pasi rohangal, viszont igaz baratsagot nem talal olyan konnyen az ember.

Szerintem mindenkepp beszelj a baratnoddel, ha eleg ugysen csinalod akkor meg nem lesz kifogasa az ellen h ti osszejojjetek. Eleg csak azt az ervet felhozni h mennyire fontos neki ez a srac... mar 1 het mulva mas kell neki, akkor szerintem nem olyan fontos... viszont neked igen!!

Ha neki nem fontos, akkor nehogy osszejojjon mar azert, mert per pill nem jott ossze a masik sraccal.... a fiuk sem jatekbabak, h csak ugy targykent adok veszek alapon dobalozzatok veluk! Neked viszont ugy tunik tenyleg kell....hat rajta, de jobb elkerulni a kenyes szitukat, beszelj a baratnoddel! Meg fogja erteni, ha tenyleg olyan jo baratnod..ha nem akkor erdemes elgondolkozni a baratsagon is es miutan merlegeltel fogod tudni h mi a helyes dontes ;)

2009. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!