Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai volt?

Figyelt kérdés

Másfél hete vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtünk. Én 17 éves vagyok, ő 21. Mindketten szerettük volna, és egyikünk sem olyan, hogy elhagyná a másikat, ha megkapta. Szeretjük egymást, és olyan, mintha már 1000 éve ismernénk egymást.

Szerintetek korai volt?

Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat!


2011. febr. 7. 17:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, arra értettem. Én nem merem neki elmondani, félek, hogy nem fogadná pozitívan. Pedig már volt komolyabb kapcsolatom... fél év után is haragudott. :S
2011. febr. 7. 18:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor egyelőre még ne mondd el neki, végül is ha az én anyum nem kérdezi, szerintem magamtól nem mondom el neki. Nekem is volt a jelenlegi párom előtt két kapcsolatom, mindkettő fél évig tartott, anyu azokról is tudott. Mindkét sráccal több mint 5 hónap után feküdtem le, és nem sokkal utána el is hagytak. Pedig őket már régóta ismertem. Ezért nem foglalkoztam azzal, hogy a mostani párommal 3 hete voltunk csak együtt, mert úgy voltam vele, hogyha ő egy normális gondolkodású srác, akkor nem az alapján fog megítélni, hogy mennyi idő után fekszek le vele. Az előző kettővel közel fél évet vártam, mégis miután megkaptak, elhagyott mindkettő. Szóval nem bántam meg, hogy hamar beadtam a derekam (megjegyzem, ő nem erőltette, nem is került szóba a szex, egyszerűen megtörtént). Ma is úgy imádjuk egymást, mint 8 évvel ezelőtt. Bocs, ha hosszú voltam.
2011. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem korai lett volna,DE! én mindig is attól féltem hogyha lefekszem egy sráccal utánna ott hagy...

Téged viszont nem hagytak ott! Sőt mondta hogy szeret:D Kell ennél több?:D

2011. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem haragszok, dehogy! Köszönöm, hogy írtál! :)

Remélem a továbbiakban is minden jól alakul! :)

2011. febr. 7. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!