Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai volt?

Figyelt kérdés

Másfél hete vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtünk. Én 17 éves vagyok, ő 21. Mindketten szerettük volna, és egyikünk sem olyan, hogy elhagyná a másikat, ha megkapta. Szeretjük egymást, és olyan, mintha már 1000 éve ismernénk egymást.

Szerintetek korai volt?

Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat!


2011. febr. 7. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha szeretitek egymást és együtt vagytok akkor szerintem sose korai :)
2011. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:

másfél hét alatt honnét tudod, hogy nem olyan hogy elhagyna ha már megkapta?

amúgy... nekem aztán tök mind1. szerintem ha már régóta ismeritek egymást és csak most jöttetek össze, akkor nem gáz, de ha 1 hónapja azt se tudtad, hogy ő létezik akkor gáz.

szerintem.

2011. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 VirtualAngel válasza:

Ha úgy éreztétek mindketten akarjátok, miért lett volna korai?

És mit számít mások véleménye?

2011. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy nem olyan, mert ő alapvetően egy más tipusú srác, mint a nagyátlag. Elég sok mindenen ment már keresztül...

Egyébként... nem ismerem régóta... :S

2011. febr. 7. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mert van egy 13 éves barátom egy játékról és ő már elv .......XD
2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. A párommal 3 hete voltunk együtt, amikor először lefeküdtünk (nem ismertük egymást előtte). Egyszerűen biztosak voltunk egymásban, nem volt kérdés, hogy mindketten akarjuk-e. Azóta is együtt vagyunk (már 8 éve).
2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Remélem, nekünk is lesz 8 év... jó sok 8 év... :)

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 7. 17:39
 8/14 anonim ***** válasza:
A "8 éves" válaszoló vagyok. Én is 17 voltam akkor.
2011. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elmondtad akkor a szüleidnek?
2011. febr. 7. 17:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint azt, hogy lefeküdtünk? Akkor még nem, kb. másfél hónap múlva mondtam el anyukámnak. Pontosabban ő kérdezett rá, hogy volt-e már valami köztünk (nem kérdőre vont, egyszerűen csak kíváncsi volt), és akkor mondtam, hogy igen. Aztán egy picit kínos is volt, mert a saját anyum kérdezgetett olyasmit, hogy jó volt-e stb. De nagyon aranyos volt, mindig is olyan volt vele a kapcsolatom, mintha barátnő lennénk. Szerencsére ez a mai napig nem változott.
2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!