Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent? Ez őszinteség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Ez őszinteség vagy csak szánalom?

Figyelt kérdés
Egy srác aki nekem tetszik meglátott egy lapot amire az volt irva,hogy járni akarok vele és erre azt mondta,hogy 100% hogy járni fogunk!Szerintem csak azért mondta,mert meglatta azt a lapot és csak szánalomból akar velem járni!
2011. febr. 6. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Bessy válasza:

Dehogy szánalomból!

2011. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szánalomból ?XD miért ?:D majd el válik de kétlem h szánalomból :P


19F

2011. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szánalomból mondta, szerintem 2 okból mondhatta vagy azért mert tetszel neki vagy csak poénkodott.
2011. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a hangsúlyt is leírnád, úgy könnyebb dolgunk lenne!
2011. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De már többször is mondta
2011. febr. 6. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Szánalomból?????? O_o

Ilyen nincs. Lehet hogy csak a melleid miatt akar veled járni, de hogy csak szánalomból olyat nem tudok elképzelni.

2011. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,mert nem akart otthagyni csak ugy> Es szerintem ennek semmi köze a melleimhez
2011. febr. 6. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

"mert nem akart otthagyni csak ugy"

Megismétlem ILYEN NINCS. Lehet hogy a lányok, vagy talán egyes lányok így gondolkodnak, de mi ennél sokkal egyszerűbbek vagyunk. Ha nem akar megbántani, kitalál valami kegyes hazugságot. Nem veled van a baj, én vagyok éretlen a kapcsolatra, vagy bocsi tök jó lett volna ha előbb megtudom, de sajna közben lett valakim, vagy valami ilyesmi.

Ha azt mondja 100% akkor az részéről 1:1 esélyt jelent. NEM szánalmat.


Egyébként nem mondtam hogy köze lenne hozzá a melleidnek, nem is láttam őket. Azt próbáltam mondani, hogy arra előbb lenne esély, mint a szánalomra.

A fiúk nem így működnek. Pont.

2011. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:*
2011. febr. 6. 16:17
 10/10 A kérdező kommentje:
De mit tegyek?Már regota teccik es szeretném már hogy történjen valami köztünk! Várjak ameddig nem lép valamit?
2011. febr. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!