Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gáz egy lány részéről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz egy lány részéről? Vagy csak őszinteség és vakmerőség?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik nekem egy srác, és úgy érzem, kölcsönös a dolog (ugyan még nem beszéltünk élőben). De mivel ő nem kezdeményezett, én írtam neki 1 levelet, utaltam erre, ill. szinte bevallottam, arra hivatkozva, h utálom a bizonytalanságot, és vállalom a kockázatot, csak mondja ki, amit gondol.

ezután,h tudja mit érzek,lehetek még izgalmas a számára? vagy pont ettől leszek az? h volt bátorságom ahhoz,amihez esetleg neki nem?

köszönöm az őszinte válaszokat!:D:$


2010. okt. 30. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, ha egy lány írna nekem egy ilyen levelet én örülnék.
2010. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nekem is tetszene és kattintanék towább :) w wissza irnék egy köszönömöt :) Nekem már igy nem izgalmas egy csaj. (ez szemelyes welemeny , amugy tudom h nagyon sok fiunak igen )


F/18

2010. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát így már izgalmas nem leszel, hiszen nyitott könyv lettél a számára!
2010. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igazából tálcán kínáltad fel magad, de legalább eldöntheti, hogy akar-e ezek után bármit veled, vagy sem. Mindenesetre a fiúk legnagyobb élményétől, a vadászattól fosztottad meg. Meg lehet , hogy ha össze is jöttök, sokkal kevésbé fog megbecsülni. Amiért az ember megdolgozik, azt többre értékeli.

Pl. ha kapsz egy ruhát, mert szülinapod van, tudsz annak annyira örülni, mint mikor dolgozol 8 órát 420 ft-os órabérben és tudod, hogy az a ruha egy napi robotolásod jutalma?

2010. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt írta vissza,h "örül az őszinteségemnek,de ne haragudjak van barátnője és télleg sajnálja:("

akkor ez most őszinte a részéről,vagy csak le akar koptatni? közbe meg az van neki kiírva státusznak,h egyedülálló.....

2010. okt. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!