Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban leszünk 1 évesek a barátommal. Iszonyatosan szeretem, mindennél jobban. Úgy érzem hogy nála jobbat keresve se találnék de az összes közös ismerősünk szerint is. Nem az az átlagos vasalthajú szexmániás bunkó barom.

Csak egy gond van... hogy iszonyúan kishitű.. és egyre gyakrabban kiakaszt azzal hogy szidja magát vagy valami hülyeséget csinál, és ezek nekem nagyon rosszul esnek és tiszta ideges leszek meg minden..

ő nem szeretne persze megbántani mert ő is mindennél jobban szeret, de olyankor nem gondol rám csak arra amit cinsál vagy mond.

Nagyon szeretem nem tudnám nélküle elképzelni az életem, de ha ez még sokáig így lesz tönkre tesz lelkileg és fizikailag is...


2011. febr. 6. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sulykold bele hogy értékes ember
2011. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én barátnőmet hallanám:D Mondjuk én nem állandóan vagyok ilyen, csak néha rám jön.

Meg is mondhatod neki szemtől szembe hogy neked ez szrul esik és ha szeret nem bántson már meg ha nem muszáj.

2011. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy meg mondom neki, kb. 2 napig észben tartja aztán ugyan úgy nem gondol rám olyan helyzetben és megbánt...
2011. febr. 6. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismételd az eljárást két naponta, amíg le nem szokik róla
2011. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a barátnőm 5 éve van együtt a barátjával, de ez az iszonyúan öbizalomhiányos hozzáállása még mindig nem változott, pedig ők is rendszeresen összevesznek ezen. ő is belátja, hogy ez rossz a kapcsolatuknak és próbál rajta változtatni, de ha rossz a kedve, kezdi újra... úgyhogy készülj fel rá, hogy ez nem fog tartósan eltűnni, maximum időleges javulást tudsz elérni. viszont ha emiatt szakítasz vele, úgyis hiányozni fog, ha egyébként szereted, tehát szerintem nem éri meg. ráadásul csak eigazolva fogja látni az elméleteit, hogy ő semmit nem ér, lám, te is otthagytad.
2011. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és akkor mit tudok tenni? semmit ha jól sejtem.. fogadjam el a tényt hogy ez van?

igen iszonyatosan szeretem. és valóban megbánnám ha szakítanék vele, de nem tudom hogy meddig fogom bírni, mert ilyenkor nagyon kitud készíteni.:S

2011. febr. 7. 23:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!