Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izééékeh11 kérdése:

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam,aki néha ölelget és az órákon bámulni szokott.És gyakran hülyülünk együtt a szünetekben.És mivel én nagyon csikis vagyok,folyton csikiz szünetben xD

Szerintetek tetszek neki,vagy csak hülyéskedésből csinálja ezeket?


2011. febr. 5. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ácsi :D tetszik: "szerintem össze illenek a nemi szerveink" :D ne keverjük a szezont a fazonnal :D sose értettem ezt a tetszik témát :D én arra használom a tetsziket ha jól néz ki a csaj nem arra ha fel akarom szedni :D


19F

2011. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha valaki tetszik nem azt jelenti h össze akar veled jönni. tetszhet akár a playboy ehavi címplaplánya is akkoris ha emberileg semmi.
2011. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

NA VÉGRE valaki fel fogta ! VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGREEEEEEEEEEEEEEE SPONTÁN MAGÖMLÉÉÉÉÉÉÉÉÉS XD


19F

2011. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen:) de hát ez az igazság;)
2011. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
bannyeg,most ne azon akaggyatok már fent hogy hogy írom!!!!!értsétek jól!!!!akkor úgy mondom:SZERINTETEK BEJÖVÖK NEKI?!!
2011. febr. 5. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
neked kéne tudnod te ismered. ezeken kívül nem tudjuk, hogy miket csinál veled.
2011. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mondom,bámul órán,meg ölelget
2011. febr. 5. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
meglehet, hogy bejössz neki. Egyébként mennyi idős vagy?
2011. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezekből nem lehet eldönteni. Kérdezd meg őt.
2011. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
13 éves leszek márciusban...amúgy én nem akarok odamenni hozáá mert az osztálytársaim meg fogyatékosok és ha elhívnám a fiút hogy szeretnék vele 4szemközt beszélni,azt terjesztenék hogy szerelmet vallok neki :S meg gondolom ha nem tetszenék neki akkor el is mondaná a többieknek hogy megkérdeztem tőle és akkor is ez lenne a vége,mindenki rajtam röhögne hogy úristen,szerelmes vagyok az osztálytársamba -.-"
2011. febr. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!