Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

bocs, hogy ezt írom de tényleg kissé stílustalan vagy... és azok a pózok...:O

de sajnos itt Erdélyben ez a divat... és a csajok 70%-a követi (bocs, nem akarok beképzeltnek tűnni, én a megmaradt 30%-ban vagyok)

2011. febr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
hú, azért egy tesitagozat rád férne, ha így haladsz 18évesen oylan narancsbőröd lesz hogy ihaj. Kezdj el sportolni valamit!
2011. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim válasza:
Normális 14 éves lány vagy!
2011. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim válasza:
0%
van rajtad felesleg ugy kb.10kg .Sportolj többet,amugy meg nem vagy olyan ronda ink. átlagos. 15/L
2011. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
mintha lettél volna már itt
2011. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
növeszd meg a frufrud szerintem,ugy jobb lesz,vagy valamit tegyél a hajaddal,szerintem :)
2011. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim válasza:
Hát szreintem szép csajszi vagy :) Ne foglalkozz mások véleményével, légy önmagad és legyen önbizalmad!! 19/L
2011. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
39%

Rondának nem mondanálak, bár nem vagy ezeset. Azt látom, hogy a sport távol áll tőled ami nem jó. Ennek a jeleit akár most is láthatod ha tényleg így van. pl.: hamar elfáradsz.

Ha a pózolgatásokhoz nem vagy lusta akkor a sporthoz se legyél.

A kérdésből az jön le, hogy önbizalom hiányos vagy.Ezt tudod korrigálni. Minden reggel mikor felkelsz mondogasd magadban, hogy "szép vagyok", majd ha tükörbe nézel zárd ki a számodra nem tetsző dolgokat és csak a jót nézd.

Lehet lepontozni, annyira nem érdekel.

2011. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
90%
Nem ronda vagy, hanem jó úton haladsz a "lamantin k.rva" kategória felé. Erről nem tehetsz, tudom, mert édesapád valószínűleg nem mondta/mondja neked eleget, hogy szép vagy. Ez rá a magyarázat. Most meg mindenkinek tetszelegni akarsz.
2011. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Hát én azt nem mondanám, hogy csúnya vagy. Az idegesítő, irritáló lehet, hogy mindegyik képen ugyanolyan lenéző arcot vágsz. Felvonod a szemöldököd és gúnyos mosolyt vágsz, mintha a melletted lévők az "alattvalóid" lennének. Ráadásul az, hogy a zsebedbe teszed a kezedet, azt jelzi, hogy menőnek érzed magad, (főleg, ha kint van a hüvelykujjad).

Nem hiszem, hogy csúnyának gondolnád magad, mert ha nem lenne önbizalmad, teljesen más pózban állnál és nem mutogatnád a dekoltázsod!

A kép, amelyik a legjobban elfogadható számomra, az a napszemüveges képed, mert nem látom, hogy mit tükröz a szemed.

Ha csinálsz magadról képet, az legyen természetes, mert ez mű.

Remélem nem sértettelek meg, nem az volt a célom.

2011. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!