Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
65%

Attól még, hogy neked a vékony lányok tetszenek, nem kell a nem vékony lányokat lekövérezni.

Nem csak ez a két kategória létezik... De emiatt a hülye hozzáállás miatt fogyókúrázik minden tizenéves, hogy "jaj de kövér vagyok", és emiatt olyan elégedetlenek magukkal.


Kérdező, nem nem vagy kövér. Nem is vagy sovány, de a kövérség nem nálad kezdődik. Valamit sportolj, hogy formás legyél, szerintem minden ok. :)

2011. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Kérdező! Szerintem én nem ítéltem el senkit, csak elmondtam a véleményemet. Nem bántásból mondom, hanem ez megint csak az én véleményem, de szerintem egy vékony és törékeny nő a nőies nő, nem pedig a molett, vagy a kövér.
2011. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 Izééékeh11 ***** válasza:

hááát.szerintem aranyos vagy csak vannak olyan képek hogy néztelek vagy 5 évesnek xDDD és már mag akartam kérdezni hogy hány éves is vagy??? o.O amúgy nem avgy ronda szerintem... :P

13l

2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

Nekem bejössz!

Csak van egy pici korkülönbség.

2011. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
71%
csúúúnya vagy.tömeglány...nem különb a többitől.netenárulod magad vagy minek eza sok fa.zbúk meg hi5?röööhej vagy csiiicska
2011. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy ronda. Inkább szép. ugy hogy nyugodj meg ;)
2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
82%
Sztem Te a csunyácska kategoria vagy de sebaj majd leszel szebb ... :D
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

A kövér kifejezés nagyon erős. Inkább telt! Még ducinak sem mondható. Az arca pufibb, de igazán nem nevezhető kövérnek!!!

Tessék beírni google-ba a "kövér" szót, és megkapod az eredményt:

[link]


Azért legyünk már tisztában a fogalmakkal!

A kérdésre válaszolva pedig: nem vagy ronda. A pózolást, és a sminkelést tényleg elhagyhatnád, és mozogj sokat, mert szerintem hízásra hajlamos vagy, és könnyen meghízhatsz. Ki kell békülnöd magaddal, az önbizalmad nagyon padlón van. Bár itt csak mégjobban összetörnek, mert névtelenül, arctalanul szólhatnak be.

02-05 17:34 >> az ő tanácsait fogadd meg, mert nagyon igazak!!

20L

2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
45%

Most őszintén...nincs kedves sexelni?:)


18F

2011. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
vóó he csúnya vagy!!!!
2011. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!