Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
62%
kérdezd meg anyukádékat,ők nem szoktak dicsérni?
2011. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
39%

mert a mai világ a fészbúk kurv.ulásra nevel,minnél igénytelenebb (hamarabb megkaphatóbb) valaki annál menőbb!

csak egy tescós idézetet hagy említsek: "pörögj fel"

szerintem ez a világ túlpörgött,vagy csak a "szűrő" használódott el


vegyen ebből ki akárki amit akar.

a 90%-os nak igaza van.

2011. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem vagy kövér, a kövér nem nálad kezdődik. Úgy vagy jó ahogy, ne adj ennyire mások véleményére, de ez a kor átka. Most inkább aranyos vagy mint szép, de pár év múlva térjünk vissza erre :)
2011. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
50%
Helyes lány vagy, csak még nagyon fiatal. Viszont egyáltalán nem vagy kövér, sőt, csinos, nőies alakod van. Ennél pár kilóval vékonyabban már deszka lennél. Elhiheted, hogy akik itt kritizálnak, azok csak irigységből teszik.
2011. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
60%
Nincs veled semmi baj, teljesen átlagos lány vagy, de mégis aranyos ;)
2011. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
68%

Pár hónappal ezelőtt is itt parádéztál...vajon tavasszal megint felteszed ezt a kérdést? Esetleg törölték az előzőt és nem tudod visszanézni, hogy mi volt a véleményük rólad?

[link]

anno ezt a képet linkelted...rémlik még valakinek rajtam kívűl?

2011. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Jah nekem:))amugy akkor mas volt a kerdes de na:-j
2011. febr. 5. 18:51
 38/70 anonim ***** válasza:
51%
nem vagy ronda:D sztem cuki a pofid;)
2011. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
89%
Mi a f.szért pontoz le a sok beszűkült agyú, mert azt írom, hogy szerintem kövér ez a csaj? Ő kérdezte a véleményünket, én meg leírtam a sajátomat. Nekem a vékony lányok tetszenek, szerintem ő kövér. Ha nektek a kövérebb lányok tetszenek, engem nem érdekel egyáltalán, nem foglak lehülyézni, de lehessen már saját véleményem nekem is könyörgöm!!! Egyébként valószínűsítem, hogy a sok féltékeny, túlsúlyos csaj pontozott le és vergődik itt nekem.
2011. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
Hat nah...amugy egyetertek veled szerintem is kover vagyok:-j....de szerintem ne itelj el attol senkit h kover...lehet h sokkal jobban kijonnel egy kover lannyal, mint egy sovannyal:-p;)
2011. febr. 6. 09:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!